gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bahar Gelinlerine Rengarenk Gelin Buketleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin buketleri 2012 gelin buketleri ve modelleri

Bahar gelini olmak, şık bir kır düğünü yapmak genelde tüm genç kızların hayalidir melekler :) Bahar tazeliktir, umuttur, sevinçtir, coşkudur. En güzel duyguların açığa çıktığı bir zamanda dünya evine girmek isteyen meleklerimize öncelikle bir ömür boyu mutluluk diliyoruz ve rengarenk gelin buketleri 2012 tasarımlarından bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Bahar Gelinlerine Rengarenk Gelin Buketleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 gelin makyajı trendleri gelin makyajı 2012 Gelinlik seçimi yapılırken çok fazla abartı tercih edilmez melekler :) Çünkü gelinlik saflığı, sadeliği, masumiyeti simgeler. Buna uygun olarak ta genelde sade gelin makyajı yapılması istenir. Ancak bu yılın trendleri gelinleri bu kalıplardan çıkarır nitelikte. Zaten ünlü modacıların kreasyonlarında ki renkli gelinlikler de bunun bir...
  2. Modipere 2012 Elbise Modelleri..Bahar Gibi Rengarenk....

Modipere 2012 Elbise Modelleri..Bahar Gibi Rengarenk....

Modipera 2012 Modipere 2012 Elbise Modelleri Bahar gibi bu rengarenk elbiseler neden sizin olmasın ....İşte sizler için en güzellerini paylaşıyorum meleklerimmm....Umarım beğenirsiniz... Daha fazlası için Limango....
  3. Pembe Gönlüm Sende Gelin Buketleri 2012

Pembe Gönlüm Sende Gelin Buketleri 2012

pembe gelin buketleri pembe gelin buketi Sevgili melekler, zaman içinde gelinlik modelleri ve renklerinden tutun da gelin ayakkabılarına kadar herşey değişti ve değişmye devam ediyor :) Son zamanlarda gelinlerin tercihi de pembe gelin buketlerinde yana. Bembeyaz gelinlik ve duvak içinde pembe renklerin hakim olduğu bir buket çok hoş bir görüntü veriyor. Biz de bu yılın gelin buketleri...

Sayfayı Paylaş