gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Bahar için taçç

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

tasarım, tasarımlar, moda tasarım, moda tasarımı, taç tasarımı, taç tasarımları Bahar aylarında takabileceğiniz vede yapabileceğiniz çok hoş bi tasarım beğenenler buyrun bakalımmm:D:D

'tuğçe' bunu beğendi.
  2. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    ne güzel ya bayıldım süper olmuş taç....

3. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    bu taçlar bi harika :)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel olmuş!!

Bahar için taçç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahar Enerjisinden Almak için

Bahar Enerjisinden Almak için

Harika bir bahar mevsimi bizleri bekliyor.Bahar insanın kendi adıma benim kıpır kıpır olmamı sağlıyor.Gün ışığı bana yansıyor gibi.Baharın harika atmosferinden yararlanmak isteyen meleklerim baharın enerjisinden bur yudum almak için işte öneriler.:tik: Bahar tüm ihtişamıyla uyanışı, arınmayı, coşkuyu, neşeyi ve sevgiyi müjdeliyor. Transformal Nefes Türkiye Temsilcisi Nevşah Fidan´ın...
  2. Gucci 2011 Baharı İçin Hazır

Gucci 2011 Baharı İçin Hazır

İlkbahar Yaz ayları için markaların hazırlıkları sürüyor , yeni sezon rengarenk koleksiyonların bizlere meraheba diyeceği bir zaman olacak gibi duruyor. Bahar demek zaten renklilik ve tebessüm demekdir öyle değil mi ?
  3. Baharda Fit Görünmek İçin

Baharda Fit Görünmek İçin

Baharda Fit Görünmek İçin ne yapmak lazım malum bahar geliyor giysiler daha incelecek fitleşmek şart kızlar.
  4. Bahar Alerjisi Nedir? Bahar Alerjisi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Tedbirler!

Bahar Alerjisi Nedir? Bahar Alerjisi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Tedbirler!

Baharın gelmesi ile birlikte canlanan doğa ile birlikte ağaç ve çiçeklerin polen üretimleri had safhada artmaktadır. Bahar aylarında havada çok yüksek miiktarda bulunan polenler solunum yolu ile ciğerlerimize kadar ulaşmaktadırlar. Özellikle rüzgarlı havalar polenlerin çok daha fazla alerjik şikayetlere sebep olmaktadırlar. Bahar alerjisinin en sık görülme sıklığına sahip alerjik...
  5. Bahar Alerjisi İçin Bitkisel Çözümler

Bahar Alerjisi İçin Bitkisel Çözümler

bahar alerjisi bahar alerjisi için çözümler bahar alerjisi için bitkisel çözüm Bahar geldi melekler :) Baharın gelmesiyle birlikte sağlık sorunları içinde en sık rastlanılanlarından biri olan bahar alerjileri de başladı. Etrafımızda hapşıran, burnu akan, genzi kaşınan, gözü yaşaran bir sürü insan var. Hatta belki de biri biziz bu insanlardan. Bahar alerjisi olan insanlardan biri olarak,...

Sayfayı Paylaş