gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bahar Mevsim Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Tamda bu mevsimlerde montları üstümüzden atıp ceketlere sarılacagımız vakitte çıkagelen bu modeller aklınızı alacak .. Ceketlerden vazgeçmeyin! Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından biri de ceketler… İnce elbiseler ve bluzlarla kombinlendiğinde, hem şıklığı tamamlar hem de sımsıcak tutar.

Bu sezon gardırobunuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend ceketler, payetli ceketler, motorcu ceketleri ve tabii ki hiçbir zaman vazgeçemediğimiz klasik ceketler… Moda dünyasında fırtına gibi esen 70’ler ve 80’lere geri dönüş akımları, tabii ki ceketlerde de kendini gösteriyor. Bu sebeple de karşımıza birbirinden şık ve farklı tasarımlarda ceketler çıkıyor.

Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından olan ceketler… bluzlarla, ince elbiseleri kombilediğimizde , hem şıklığımızı tamamlar hemde bizi sıcak tutar.
    Peki bu kış gardrobumuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend ceketler, payetli ceketler, motorcu ceketleri ve tabii ki hiçbir zaman vazgeçemediğimiz klasik ceketler… Moda dünyasında fırtına gibi esen 70’ler ve 80’lere geri dönüş akımları, tabii ki ceketlerde de kendini gösteriyor. Bu sebeple de karşımıza birbirinden şık ve farklı tasarımlarda ceketler çıkıyor.

Bu ürünleri ;

Ceket leri , Park Bravo
    Gömlek leri , Mudo Collection
    Etekleri , Mango Şal, Mudo Collection
    Kemertarzı aksesuarları , Desa
    Çizme, Hotiç lerden temin edebilirsiniz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Nisan 2011
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    sonuncu ceketi istiyorum istiyorumda istiyorum :deli:

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bi onu giyebiliriz zaten encey :D:D:D

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    neden ole dedın kı bı o tarzım geldı kol kısmı bıtırdı benı xD

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Evet yaa bende çok beğendim o ceketi :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hepside çok şıkmış :) Tşkler Belen:)

Bahar Mevsim Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahara dogru saç modası

bahara dogru saç modası

:loco: Bu sene saçlar çok temiz ve sağlıklı olacak yani erkek saçlarında ıslak ve yağlı Mickey Rouke modelleri artık bitti. Yerini mat ve dik saçlar aldı. ‘Erkek seçerken bu modeller daha moda olacak, yakışıklılar arasında seçim yaparken dikkat ediniz.’ Bayanlarda da saçları at kuyruğu ve toplu olanlar, aynı zamanda doğal dalgalı olanlar en iyileri… Bu arada bazı boya firmaları saç modelleri...
  2. Gençliğin bahar modası

Gençliğin bahar modası

Her zaman kendimizi düşünmemek lazım.Birazcık da kızlarımızı ve diğer genç kızlarımızı düşünmek lazım.Gerçi bende pek büyük sayılmam.Daha 21 yaşında gençliğimin baharındayım:):):)Benim gibi gençliğinin baharında olan genç kızlar için harika bir giyim modası sunuyorum...Buyrunuz gençlik:meçhul: Çekicilik ve sadelik ön planda:) Harika renk ve modeller:) Şımarıklık olmalı :ehi: ama...
  3. Nilüfer Örer-Mevsim bahar

Nilüfer Örer-Mevsim bahar

eski bir sarkı ve ben dinlemeye doyamıyordum bizamanlar :) İnan bana çok geç değil Mevsim bahar daha kış değil Bir kez daha dayanamam Kalbim nasır ama taş değil Bir deli rüzgar esse bir yerlerden Savurur mu, götürür mü beni bilmem O deli aşık mazide kaldı artık Dönecek mi geriye onu bilmem Hiç zaman olmaz mı, geri gelmez mi Savunmasız duygular Ah o günleri bir daha vermez mi...
  4. Bayan 2012 Bahar Modası

Bayan 2012 Bahar Modası

2012 Bayan Bahar Modası Bayan 2012 Bahar Modası Bir çok yerde bahar mevsimi kendini göstermeye başladı bile Melek'lerim. biz de baharı karşılarken, sizlere cıvıl cıvıl bir görsel şhov yapmak istedik ve 2012 bahar modası trendlerini paylaşmak istedik:)
  5. Bebeklere bahar modası :)

Bebeklere bahar modası :)

Hepsi benim eserim,isteyen arkadaşlar varsa yapımını da anlatabalirim :clapping: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş