gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Bahar Olmadan Gel

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Açsın aşk çiçekleri Tutuşsun bedenlerimiz Sevişirken bulutlarda
    Sevgisiz kalmadan gel
    Sıcaklığına dokunmak
    Gözlerinde kaybolmak
    Kalbimin atışını
    Hissetmen için gel
    Soğuklarda baharım ol
    Gir gönlüme canım ol
    Sensiz yaşamak çok zor
    Baharı beklemeden gel

Bahar Olmadan Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim Ebru Gündeş , Albüm : Ahdım Olsun Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne Kararlıyım bu gece senin olmaya geldim Benim için ağlayıp, hep gözyaşı dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün Kalbindeki derdine...
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. "Gelinim olmasını çok isterdim"

"Gelinim olmasını çok isterdim"

Yeni bir aşk doğar diye düşünüyorum ebru gündeşle doğuş arasında bu konudan sonra.. Şarkıcı Doğuş katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında yaşadığı aşkları, devam eden evliliği ve bu evliliğin eninde sonunda sona ereceğine kadar birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Hayatından mutsuz olduğunu söyleyen Doğuş, devam eden evliliğinin eninde sonunda sona ereceğini söyledi....
  4. MeLek OLmaya geLdim =)

MeLek OLmaya geLdim =)

. .............
  5. Bahar Geldi Gözlerinizi Koruyun!

Bahar Geldi Gözlerinizi Koruyun!

Bu konu; Bahar Geldi Gözlerinizi Koruyun haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nihayet soğuklar bitti, bahar geldi. Her ne kadar mart kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırsa da önümüz sıcak. Hatta değişen iklimlerle birlikte ani bir sıcaklık artışının içine gireceğimiz söyleniyor. Hayırlısı olsun., Baharla birlikte alerjisi olanlar bilirler, gözler kaşınır, hapşuruk...

Sayfayı Paylaş