gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Bahar Sendromuu

Konu, 'Çöplük' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Meleklerrr bahar geldi hepimizz mutluyuzdurr nede olsa erkenden hava kararmıyo artık ve eve kapalı kalmayacağız sürekli dışarı çıkıcaz kimimizz eğlenicek,çocuklarıyla gezicek, yada aramızda bazı melekler yuva kuracak bu bahar & yaz amaaa sanırım 2 hafta sürecek bir yorgunluk hissedeceksiniz üstünüzde..Bahar Sendromu!! bu güzellikleri yaşamak için ilk önce bir çoğumuz bahar sendromunu yaşayacak ben yaşamaya başladım ya 1 hafta sürer yada 10 gün.Sürekli uyumak istiyorum,ders calısmak istemiyorum benim derdimde buu.benimle aynı dertten olanlar tek yapacağımız şey gün içinde sürekli sıvı tüketmeliyiz meyve sebze yemeliyiz anca öyle yorgunluğumuzu atarız 2 yada 3 litre su içersek kış aylarına nazaran tabiikide daha direncli olucağımızı sanıyorumm :) sevgiler saygılarr :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Sanırım bende de başladı :(

3. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    off ya her bahar bndede oluyo.nefret ediyorum surekli uymak istiyorum kendimi cok halsiz hissediyorum.hic bisey yapmak gelmio icimden surekli tembellik yapmak istiyorum.yaz gelsede kurtulsak....

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vav tek ben değilmisim ve önemli sınavlarımın olduğu zamanda buu allah yardımcımız olsun :)

5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    yorgunluga karsi sebastian Kneipp önerisi dirseklerinizi soguk suya tutun en güzeli ve faydalisi soguk suyla abdest almak...her vakit yapilabilirsiniz..deneyin..

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler canım geçti artık benimki sizlerinkide umarım geçmiştir :)

7. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay bende yaşadım onu ama hazirandayız havaya bakarmısnız baharımı kaldı :D

Bahar Sendromuu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahar

Bahar

Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Rüyasında bahar açtığını gören kimse aşkta çok başarılı olur. Sevgiyle ilgili türlü sevinçler alır.
  2. bahar salatası

bahar salatası

Malzemeler:500 gram semizotuyarım demet dereotu2 diş dövülmüş sarımsak1 bardak yoğurt1 çorba kaşığı zeytinyağıyarım demet maydanozyarım demet nane1 büyük domates1 büyük salatalıktuzYapılışı: semizotunu yıkayıp doğrayın.domates ve salatalığı ince ince doğrayın.dereotu, maydanoz ve naneyi kıyın.büyük bir tabağa hepsini koyup yağa tuz ilave edip karıştırın.ezilmiş sarımsağı yoğurtla karıştırıp...
  3. ewlilk sendromuu

ewlilk sendromuu

ewlilkten korkuyorumm ewlenmeme az bır süre kaldı nısanlımada delı glbl asık olduğum halde ewlılıkle ıllgılı hazırlıkllarımız bıle gundeme gelse her yerıme bı ağrı saplanıyo kalbıme çarpıntı tutuyo bunun nedenını anlamıs değılımm herkese mı boyle oluyo yoksa bana özgü bısey mı anlamak ıstıyorumm ama napıcağımı bılemıyoruumm :tasu:
  4. Bahar geliyooooo

Bahar geliyooooo

Renk renk şeyler görünce içiniz kaynıyorsa ,cıvıl cıvıl giyip gezmek istiyorsanız.Bilin ki bahar geliyor.Şunlara bi bakında içiniz açılsın :D:D

Sayfayı Paylaş