gebe
  1. zelibon

zelibon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

BAHAR TADINDA MERHABA :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında zelibon tarafından paylaşıldı.

HERKESE SELAM.. :hede::eller::ehi:

THESECRET bunu beğendi.
  2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba :)

zelibon bunu beğendi.
BAHAR TADINDA MERHABA :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şey bahar tadında yaşanırsa

Her şey bahar tadında yaşanırsa

Umuda umutsuzluklar yükleme; zordur sevda sancıları ?. Kurşun yarası gibi değildir kesip dikip kapatamazsın bir solukta, şiş yarası gibidir bırakırsın ince ince sızılarla canını yakarak kapanır sevda yarası? Her aydınlıkta bir karanlık , her karanlıkta bir aydınlık görürsün yürüdükçe her umutsuzluk bir umuda bağlar yoluna gün gelir üzüldüğüne üzülürsün? Sanat gibidir sevda ilmek ilmek işlersin...
  2. MeRHaBa

MeRHaBa

Selamlar Hepinize Ben az önce googlede rastgele gördüm Sitenizi cok begendim, belkide benim ihtiyacim olan bir site burasi Cünkü kendimi cok yalniz hissediyorum. Umarim bazen dertlesebilecegim bir arkadas bulabilirim burda Almanyada yasiyorum ben adim Halime 29 yasindayim Aslen Adanaliyim 15 Senedir burda yasamaya calisiyorum. Insallah güzel Arkadasliklar, Sohbet ve Paylasimlar...
  3. merhaba

merhaba

selam arkadaşlar. ben bu siteyi çok sevdim. aranıza katılmak istiyorum. inşallah güzel dostluklar kurabiliriz..
  4. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz
  5. Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba

Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba

Bellona mağaza ziyaretinde bulunarak birbirinden güzel halı modelleri ile evlerinize estetik görünümler katmak istemez misiniz? Bellona'nın yeni koleksiyonu olan kiraz mevsimi koleksiyonu ile odalarınıza ferah görünümler kazandırabileceksiniz. Kiraz mevsimi koleksiyonundaki halı modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgileri okuyarak tercihinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz. Milda Romeo...

Sayfayı Paylaş