gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Baharat kavanozlarımın yeni hali

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Bunlar biriken nescafe kavanozları.İçinde baharatlar duruyordu
    Akrilik boya ile boyayıp,peçete dekupaj tekniği ile siz melekler için tasarlandı..

nurender bunu beğendi.
  2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bunları yapmak çok kolay aslında hemde el emeği deişik bişey çıkar ortaya denemk lazım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Neydi ne oldu derler yaa sonradan ne kadar hoş modellere döndüler canım paylaşımın için teşekkürler:)

Baharat kavanozlarımın yeni hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baharat

Baharat

Birinden zarar görmeye ve hastalığa işarettir. Birinden zarar görmeye ve hastalığa işarettir. Rüyada baharat aldığını gören kimse hiç bilmediği bir yere gider.Rüyada ilaç için kullanilan baharat görmek, faydasi olani hayir, olmayani zararla yorumlanir. Bir rivayete göre baharat görmek gam ve kederle tabir edilir. Baharat yedigini gören hüzün ve kedere, düsünceye kapilir. Bir baska rivayete...
  2. Kavanoz

Kavanoz

Bir öğretmen büyük bir kavanozu önüne koyup içine büyük büyük taşlar doldurmuş sığdırabildiği kadar. Sonra öğrencilerine dönüp “bu kavanoza başka taş sığdırabilir misiniz?” diye sormuş. Öğrenciler kavanozun ağzına kadar dolu olduğunu görüp hep bir ağızdan “hayır” demişler. Bu cevap üzerine öğretmen bu sefer kavanozun ağzından çakıl taşları dökmeye başlamış. Çakıl taşları yavaş yavaş büyük...
  3. Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere...
  4. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  5. trabzonun eski ve yeni hali

trabzonun eski ve yeni hali

sa bn yeniyim bunların hem eski hm yeni fotağraflarını koyarsanız ssevinirim

Sayfayı Paylaş