gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Bahçe Havuz Dekorasyon Modelleri İle Serin Ortamlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Havuzlu bahçeler birçoğumuzun hayalidir. Kimilerinin ekonomik durumu o kadar iyidir ki havuzlu bahçeye sahip olmak onlar için sorun olmaz. Ama bir memursanız iyi bir miras kalmadığı sürece o hayallerinizi süsleyen havuzlu bahçeye kavuşmanız neredeyse imkansızdır. Yaz ayları yaklaşırken sıcaktan bunaldığınız anlarda serinlemek amacıyla havuza girmek istersiniz. Bu zamanlarda havuzlu bahçeler ne kadar önem arz eden yerler olsa da havuzlu bahçe dekorasyonları da önem göstermektedir. Görsel açıdan önemi büyük olan havuzların kimi zaman açık bahçede yer aldığı görülse de kapalı havuz dekorasyonları da evinizin konumuna göre yapılabilmektedir. Şezlong, renkli minder modelleri, armut koltuklar, havuz başı duşakabin modelleri gibi yardımcı dekor ürünleri ile havuz dekorasyonlarınızı en anlamlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de bir gün havuz dekorasyonu yapmak isterseniz aşağıya eklediğim havuzlu bahçe dekorasyon örneklerini incelemeden karar vermeyin derim. bahce-dusu-6.jpg bahce-havuz.jpg bahçe-de-havuz-keyfi.jpg Bahçe-Havuz-Dekorasyonları-10.jpg bahçe-havuz-dekoru.jpg Bahçe-Havuz-Modelleri.jpg Bahçe-Havuz-Modelleri-2.jpg büyük-bahçe-ve-havuz-dekorasyonu.jpg en-güzel-bahçe-havuz-dekorasyonları.jpg ev-bahçe-havuz-dekorasyonu.jpg havuz-ev-bahçe-dekorasyon.jpg Modern-Ve-Şık-Havuz-Modelleri-49.jpg

Bahçe Havuz Dekorasyon Modelleri İle Serin Ortamlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçenize kırmızı halıalr serin

Bahçenize kırmızı halıalr serin

Bahçe dekorasyonu Bahçe oturma grubu dekorasyonu misafirlerinizi bahçede ağırlayacaksanı onlara şık bir bahçe dekorasyonu hazırlayın. Oturacağınız çardağı mumlarla donatın. Şık bir sofra hazırlayın. Ve çardağa kadar kırmızı halı serin. Konuklarınız kendilerini çok değerli hissedecek mutlu olacaklardır.
  2. Mürdüm Dekorasyon Modelleri İle Göz Alıcı Ortamlar

Mürdüm Dekorasyon Modelleri İle Göz Alıcı Ortamlar

Modern Mürdüm Dekorasyon Modelleri En Yeni Mürdüm Dekorasyon Modelleri 2014 Mürdüm Rengi İle Dekorasyon Önerileri Mor ve pembe rengin tam arasında yer alan mürdüm rengi birçok bayanın en çok kullanmak istedikleri dekorasyon modeli önerileri arasında yer almaktadır. Çocuk ve genç odalarında; yatak odalarında; oturma odası ya da salonlarda kimi zamansa mutfaklarda mürdüm rengi dekorasyon...
  3. Kalebodur Fayans Modelleri İle Şık Ortamlar

Kalebodur Fayans Modelleri İle Şık Ortamlar

2014 Kalebodur Fayans Modelleri Modern Kalebodur Fayans Modelleri En Yeni Kalebodur Fayans Modelleri Dekorasyonda en önemli unsurlar arasında yer alan yer döşemeleri özellikle markalı seçilirse sizler açısından daha uzun ömürlü kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Özel tasarım birçok Kalebodur fayans modelleri arasından seçimde bulunarak oturma odası, salon, banyo, tuvalet ya da...
  4. Bej Renkli Oda Dekorasyonu İle Modern Ortamlar

Bej Renkli Oda Dekorasyonu İle Modern Ortamlar

Bej Renkli Yatak Odası Dekorasyonları Farklı Bej Renkli Oda Görünümleri Modern Görünümlü Bej Renkli Odalar Bej rengin açık renkli oda dekorasyonu isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer aldığı bilinen bir gerçektir. Bej renkli duvarlar, koltuklar, perdeler, kahve- bej koltuklar, bej renkli fayans ya da zemin dekoru örnekleri ile zenginleştirilmiş oda dekorasyonu örneklerini aşağıdaki...
  5. İkea Bahçe Mobilyaları ile Gelen Konfor

İkea Bahçe Mobilyaları ile Gelen Konfor

İkea kalitesi senelerin birikimi ile sizlerde yüz güldürücü sonuçlar yakalamanıza yardımcı olacak markalar olarak hayatınızda daima varlığını korumaktadır. İkea ile 2016 sezonunda hayatınıza anlam katıcı değişim rüzgarlarına başlangıç yapma arzusu içerisinde iseniz İkea bahçe mobilyaları kullanımı tercihinde bulunarak hoş görünümler yakalayabilirsiniz. Son derece şık, fonksiyonel, bahçede...

Sayfayı Paylaş