gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bahçe ve balkonlara kuş evi

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kuş evi yapımı Bahçe ve balkonlara kuş evi [​IMG] Yapılışı: Objeyi zımparalayın. Nemli bezle tozunu alın. Çatıyı, 14-1355 no'lu Cadence akrilik boya ile 2 kat boyayın. Cadence kırmızı kontür rölyef pasta ile çatıya kiremit şekli verin. Kuruduktan sonra Cadence kahve ve siyah Antiquing yüzde 50 Glazing Medium ile karıştırılarak eskitin. Objenin kalan kısmını 25-1290 no'lu Cadence akrilik boya ile 2 kat boyayın. Kuruduktan sonra Cadence yeşil Antiquing yüzde 50 Glazing Medium ile karıştırıp fırça ile objeye ahşap dokusu verin. Desen çalışması yapın. Objeyi vernikleyin.

Kullanılan malzemeler:
    Obje
    Zımpara
    25-1290 no'luakrilik boya
    14-1355 no'lu akrilik boya
    Beyaz akrilik boya
    25-4500 NO'lu akrilik boya
    Glazing Medium
    304 nolu yeşil Antiquing
    305 no'lu siyah Antiquing
    302 no'lu kahve rengi Antiquing
    Kırmızı kontür rölyef pasta
    Vernik
    Sünger
    1 no'lu zemin fırça
    3/8; 1/2 no'lu one stroke fırçaları

Bahçe ve balkonlara kuş evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlerimize kırılmaz cam balkonlar

Evlerimize kırılmaz cam balkonlar

kırılmaz cam kırılmayan cam Cam balkon modası ve günümüzün yaşam şartlarına bakılırsa mutlaka cam balkon yapılması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Biliyoruz da hepimiz yapamıyoruz o ayrı .2011-2012 yepyeni tasarımlar evlerinizin olası tehlikelere ve hasarlara karşı mümkün oldukça koruyabilecek kapasitede dayanıklı ve çok sağlam kırılmaz cam balkonların birkaçtane örnekleri buyrun melişler.....
  2. Bahçe ve balkonlar için salıncak modelleri

Bahçe ve balkonlar için salıncak modelleri

Bahçe Balkon salıncak modelleri Salıncak fiyatları Hep hayalimdi bahçeli ya da geniş balkonlu bir ev. Bahçeli ev hayalim henüz gerçekleşmese de balkonum çok geniş. Rahatlıkla koçtaştan beğenerek aldığımız bahçe mobilyasını yerleştirebildik. Ama bir de balkonumuza salıncak almak istiyorum. O kadar çok seçenek var ki. Gelin modellere, nerelerden bulacağımıza ve fiyatlarına birlikte göz atalım...
  3. Balkonunuza kuşlar konsun

Balkonunuza kuşlar konsun

Balkonda kuş beslemek Kuş yemliği örneği Kuş seslerini çok seviyorum. Kuş sesleri ile uyanmak harika bir duygu. Ramazana az kaldı gerçi o zaman davul sesi ile uyanacağız:) Bu düzeneği girdüğümde aklıma kuş sesi ile uyanırım diye geldi. Bende yatak odası balkonuna bu düzeneği yaparak sabah kuş sesleri ile uyanabilirim. Ama balkonum kuş pisliği ile dolar orası ayrı mesela. buyrun meleklerim...
  4. Bahçenize kuşlar konsun

Bahçenize kuşlar konsun

Bahçe dekorasyonu Kuş barınağı Bu tasarımı gerçekten çok beğendim. Ben cıvıl cıvıl kuş seslerini çok severim. Kuşların bizi bu seslerden mahrum etmemesi için onlarında su, besin bulması gerek. İşte bahçemize kuş barınma düzeneğin içine kuş yemi ve su koyarak, hem kuşların besin su gibi ihtiyaçlarını karşılamış oluruz, hem de onların cıvıl cıvıl sesleriyle huzur buluruz.
  5. Mis kokulu bahçeler balkonlar

Mis kokulu bahçeler balkonlar

mis kokulu çiçekler Lavanta uygulaması Lavanta en sevdiğim çiçekleridendir. Kokusu ile beni büyüler. Evimizin yakınlarında lavanta ekili bir alan var. Bende balkonumda böyle bir alan oluşturmak istiyorum. Balkonum mis mis kokar. Lavanta çiçeğini kurutup dekorasyonda da kullanabilirim.

Sayfayı Paylaş