gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçede balkonda sizin de bir huzur köşeniz olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu
    Balkon dekorasyonu

İnsan canı sıkkınken konuşmak istemez. Öyle durumlarda sığınacak yer ararız. Benim sığınağım yorganımın altıdır:) Odama kapanırım,işlemeli yorganımı çekerim başıma düşüne düşüne uykuya dalarım. Ama siz şöyle açık havada oturayım, kafamı dinleyeyim, içim huzur dolsun diyorsanız, böyle bir huzur köşesi yapabilirsiniz meleklerim.

Bahçede balkonda sizin de bir huzur köşeniz olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Merhaba Melekler,bende burdayım haydi herkesi buraya çagırıyorum.İşte size sorum? YENİ EVLİSİZ VE EŞİNİZLE YEMEĞE ÇIKTINIZ.FAKAT ODA NE ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZ DA ORADA VE SİZİ GÖRDÜ YANINIZA GELİYOR?NE YAPARSINIZ A:GÖRMEZDEN GELİRİM B:EŞİME ÇAKTIRMADAM KAŞ GÖZ İŞARETİ YAPARIM C:KADERİME RAZI OLUR MASAYA GELİRSE EŞİMLE TANIŞTIRIRIM haydi kızlar cevaplarınızı benimle paylaşın öptüm sizi şekerler...
  2. bir oyun köşemiz olsa

bir oyun köşemiz olsa

ADMİNLERİM size sesleniyorum fikrim için ne dersiniz bilemiyorum ama neden bir oyun köşemiz yok okey, kagıt,tavla vs şimdiden cevabınıza teşekkür ederim kolay gelsin
  3. Balkondaki bahçeler...

Balkondaki bahçeler...

Hem süs öğesi olarak hem de yemek yaparken kullanabileceğiniz bitki ve otları balkonunuzda veya pencerenizde bile yetiştirebilirsiniz. Bugünlerde evinizde kendinize bir yaz bahçesi kurabilir, hem dekoratif amaçlı hem de yemek yaparken kullanabileceğiniz bitkiler yetiştirebilirsiniz. Böylece bahçe sahibi olmadan sebze ve bitkileri dalından koparmanın zevkini mutfak veya balkon bahçeciliği...
  4. Böyle bir balkonum olsun:)

Böyle bir balkonum olsun:)

Balkon dekorasyonu Geniş balkon örneği Hep bir bahçeli ev hayalim vardır ama bu geniş balkon modelinede razıyım. çocuğunu sal buraya bisiklete binsin, çocuk oyunları oynayın birlikte. İstediğiniz bahçe mobilyasını aln:)
  5. Bahçede huzur dolu bir köşem olsun

Bahçede huzur dolu bir köşem olsun

Bshçe dekorasyonu Huzur veren mekanlar Bahçeli bir evim olsa çok hoş bir bahçe dekroasyonu yapmak isterdim. Tabiki kendimede bahçede huzur köşesi dekore ederdim. Bu köşe kafamı dinleyebileceğim, sanki, bol yeşillkili ve gölgelikli bir mekan olurdu.

Sayfayı Paylaş