gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçeli ev huzur veriyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

bahçe dekorasyonu bahçeli ev
    Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Benimde bahçeli evim var hatta sebze felan yetiştiriyorum hafta sonları hafta içide işe geliyoruz istanbula

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ya benimde hayalim o işte inşallah olur

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    amin canım da cocuk taşımak getirip görtürmek zor oluyoo bi arda çamaşır bi burda ev düzelt iki taraflı evde ne bitmiş şaşırıyosun orda ne vardı burda ne var

Bahçeli ev huzur veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evimin huzuru

evimin huzuru

Evim ve ben Mola'dayız... Bu sabah yağmurla uyandım. Uzun zamandır beklediğim bir güzellikte yağıyordu. Sadece sokakların değil, içimin de temizlendiğini hissettim, ruhuma iyi geldi. Birkaç haftadır alışılmış mekan yazıları yazmakta çok zorlanıyorum. Alışveriş listeleri ile başlayan “yazın balkon keyfi yapın”, “kışın sıcak bir atmosfer yaratın” diye başlayan yazıları ben çook yazdım...
  2. Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bu soğuk havalarda bahçeye çıkmak dert gerçekten ama görüyorum açık hava ısıtıcıları varmış hiç kullanmadım ben ama kullanan var mı aranızda nasıl gerçekten ısıtıyorlar mı?
  3. Hoş bahçeli bir ev

Hoş bahçeli bir ev

Deniz manzaralı evler Bahçeli evler bu eve bayıldım. İçini görme şansım olmasada deniz manzarası ve paptyalı bahçesi içimi açtı. Mercan yada köş çiçeği de ekilebilirdi. Nasılsa ev zaten köşk gibi. Papatya bahçeli ev örneği çok hoş değil mi meleklerim?
  4. Bu mutfaklar huzur veriyor

Bu mutfaklar huzur veriyor

Bar tipi mutfak modelleri Modern mutfak dekorasyonu Evimizde, çayımızı,kahvemizi içebileceğimiz,tostumuzu yiyebileceğimiz huzur veren bir köşeye ihtiyaç duyarız. İşte evinizin huzur köşesini burada bulabilrsiniz meleklerim. Bu modern mutfak tasarımları insana huzur veriyor gerçekten.
  5. 2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri

2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri

Modern Dubleks Bahçeli Ev Modelleri 2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri Yeni Sezon Dubleks Bahçeli Ev Modelleri Uzun zamandır ev almak istiyorsunuz; fakat nasıl bir ev alacağınız konusunda henüz karara varamadınız mı? O halde dubleks bahçeli ev modelleri arasından tercihte bulunarak kendinize hem rahat edebileceğiniz hem de son derece dikkat çekici bir dubleks ev modeli tercihinde bulunmaya ne...

Sayfayı Paylaş