gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

Bu soğuk havalarda bahçeye çıkmak dert gerçekten ama görüyorum açık hava ısıtıcıları varmış hiç kullanmadım ben ama kullanan var mı aranızda nasıl gerçekten ısıtıyorlar mı?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Konu dert köşesi bölümüne taşınmıştır...

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    sanmam bir işe yarayacağını en iisi bahçeni sadece yazın kullan

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende senden duydum valla :) evimiz bahceli ama bahceye cıkan yok D:

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Isiticilar genelde Cafelerde kullaniliyor, altinda oturunca sicakligi hissediyorsun ama üstüne yinede hirka vs. gibi birseyler almak zorunda kalabilirsin...

6. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

fenerbahçe stadyumunda var ona benzer ısıtıcılar ancak aşırı derecede ortamı mevsim normallerine döndürmüyolar :)bizimde bahçemiz var ancak rüzgar olmadığında çıkıyoruz malum aralık ve kış canım.

7. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler kızlar cevaplarınız için:) eşim dün ipragaz'dan freepoint almış gayet kullanışlı güvenli. elektrik derdi yok mesela bakalım kullandıkça daha iyi anlayacağım :)

Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

2,5- 3 yaş çocuk sendromu, yaramaz çocuklar, çocuklar, iyi ebevy olmak, aile, aradığınız herşey burda meleklerim... Meleklerim benim bir oğlum var ve çok yaramaz 2,5 yaşında gittiğimiz yerlerde durmuyo büyüklerle ağız kavgasına giriyo, evi dağıtıyo, çok inatçı, evin her yerine süt ve su döküyo, daha sayamadığım bir çok şey konuşuyorum tamam annecim söz yapmıcam diyo arkamı döndüğüm an evi...
  2. Hoş bahçeli bir ev

Hoş bahçeli bir ev

Deniz manzaralı evler Bahçeli evler bu eve bayıldım. İçini görme şansım olmasada deniz manzarası ve paptyalı bahçesi içimi açtı. Mercan yada köş çiçeği de ekilebilirdi. Nasılsa ev zaten köşk gibi. Papatya bahçeli ev örneği çok hoş değil mi meleklerim?
  3. Bahçeli ev nasıl da güzel görünüyor

Bahçeli ev nasıl da güzel görünüyor

Bahçeli ev dekorasyonu Müstakil ev Bahçeli ev dekorasyonu oldukça hoş görünüyor meleklerim. Bahçe dekorasyonu da çok hoş yapılmış. Göze hitap ediyor. O bahhçede oturmak insanın ömrünü uzatır heralde. Evin dış görünümüde çok hoş.
  4. Bahçeli ev huzur veriyor

Bahçeli ev huzur veriyor

bahçe dekorasyonu bahçeli ev Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.
  5. 2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri

2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri

Modern Dubleks Bahçeli Ev Modelleri 2014 Dubleks Bahçeli Ev Modelleri Yeni Sezon Dubleks Bahçeli Ev Modelleri Uzun zamandır ev almak istiyorsunuz; fakat nasıl bir ev alacağınız konusunda henüz karara varamadınız mı? O halde dubleks bahçeli ev modelleri arasından tercihte bulunarak kendinize hem rahat edebileceğiniz hem de son derece dikkat çekici bir dubleks ev modeli tercihinde bulunmaya ne...

Sayfayı Paylaş