gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bahçeli konuşurken bayıldı VİDEO

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

MHP grup toplantısında açlıktan bayılan vatandaşa ilk müdahaleyi eski Sağlık Bakanı Durmuş yaptı [​IMG]MHP Grup Toplantısı'nda Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin konuşması sırasında ayakta bekleyen bir vatandaş açlıktan baygınlık geçirdi.

Grup salonundan dışarı çıkartılan Hamit Gürbüz isimli vatandaşa ilk müdahaleyi eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş yaparken, bu sırada kürsüde bulunan Bahçeli ise konuşmasına devam etti. Durmuş, vatandaş hakkında, ''Dilini ısırmış. Epilepsi hastası olabilir. Kalp ritmi normal görülüyor'' dedi.

Durmuş'un müdahalesiyle kendine gelen Gürbüz, İstanbul'dan geldiğini ve 20 gündür aç olduğu için baygınlık geçirdiğini söyledi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Bahçeli konuşurken bayıldı VİDEO konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayıldım bunlaraaaaa

bayıldım bunlaraaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  3. Smileyler Konuşursa

Smileyler Konuşursa

= Kaş böyle çatılır öğrenin, sol kaş sağ kaştan 2 cm yukarda olacak = Gel ulayn buraya senin kaşının altında niye göz var = Hebele Hübele HooOoo Paaa = Gözlerimi açtığımda Jonny Depp i neden göremiyorum = (İki kussen içerken): Baba bizim arabadan dört tane olmuş köşe olduk Baba ona bakarsan senden de 3.5 tane var = Yakaram ULayn = Bu canan için Bu...
  4. Bahçeli meydanlara iniyor

Bahçeli meydanlara iniyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmalarının birinci etabında 11 miting yapacak. MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Devlet Bahçeli'nin katılacağı açık hava toplantılarının yer ve tarihleri şöyle: 1 Mart Pazar; Mersin 3 Mart Salı; Çorum, Çankırı 4 Mart Çarşamba; Yozgat, Kırıkkale 5 Mart Perşembe; Afyonkarahisar, Uşak 6 Mart Cuma; Sakarya, Kocaeli 7 Mart...
  5. Bahçeli ev huzur veriyor

Bahçeli ev huzur veriyor

bahçe dekorasyonu bahçeli ev Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.

Sayfayı Paylaş