gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bahçeli meydanlara iniyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmalarının birinci etabında 11 miting yapacak. MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Devlet Bahçeli'nin katılacağı açık hava toplantılarının yer ve tarihleri şöyle:
    • 1 Mart Pazar; Mersin
    • 3 Mart Salı; Çorum, Çankırı
    • 4 Mart Çarşamba; Yozgat, Kırıkkale
    • 5 Mart Perşembe; Afyonkarahisar, Uşak
    • 6 Mart Cuma; Sakarya, Kocaeli
    • 7 Mart Cumartesi; Manisa, İzmir

Bahçeli meydanlara iniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde! Cep faturaları iniyor!

Müjde! Cep faturaları iniyor!

Müjde! Cep faturaları iniyor! Nihayet bir indirim haberi var. Hem de cep telefonlarına... Müjdeyi Telekominikasyon Kurulu Başkanı verdi. Bakın indirim ne kadar olacak? Ara bağlantı ücretlerine yüzde 35 indirim yapıldı. Başka operatörleri arayanların ‘cep’ faturaları yüzde 10 hafifliyor. CNBC-E'nin haberine göre; Telekomünikasyon Kurulu Başkanı Tayfun Acarer, ara bağlantı ücretlerinde...
  2. İrlanda halkı meydanlarda

İrlanda halkı meydanlarda

İrlanda'nın başkenti Dublin'de 100 bin kişi, hükümetin ekonomik krizi ele alma yöntemini protesto etti. Gösteri, İrlanda Ticaret Sendikaları Kongresi tarafından organize edildi. Kongre yetkilisi Sally-Anne Kinaha, BBC'ye yaptığı açıklamada, göstericilerin, "krizle baş edebilmek için kendi hükümetlerinden yardım bekledikleri" mesajını iletmek istediklerini söyledi....
  3. Bahçeli: Biz 40 yıldır meydanlardayız

Bahçeli: Biz 40 yıldır meydanlardayız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimler öncesinde ilk mitingini Mersin'de yaptı. Başbakan Erdoğan'ın seçim gezilerine başlayalı yaklaşık 15 gün olduğunu söyleyen Bahçeli, ''Bu ise bizim ilk toplantımız. Başbakan her gittiği yerde bizim hala meydanlara inemediğimizi, vatandaştan kaçtığımızı söyleyip durdu. Doğrudur, bu meydan yarışında onlara göre geriden başladık. Ancak bizim...
  4. Aşk Meydaninda İlahisi

Aşk Meydaninda İlahisi

aşk meydanında ilahisinin sözleri aşk meydanında ilahisi sözleri hz ömer belinde kemer ilahi ilahisi Hz. Bekir dilinde zikir(2) daima sükür efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ömer belinde kemer(2) Hû deyip döner efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Osman cami-il kur'an(2) Her zaman okur efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ali süphesiz veli(2) Allah'in arslan efendim Cenk meydaninda.(2)
  5. Bahçeli ev huzur veriyor

Bahçeli ev huzur veriyor

bahçe dekorasyonu bahçeli ev Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.

Sayfayı Paylaş