gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bahçeli senatoya karşı klonda ısrarlı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, AKP’nin yeni bir parti kurup "siyasi klonlama" yapması önerisini partisinin Başkanlık Divanı toplantısında yineledi.

MHP Başkanlık Divanı toplantısı dün Bahçeli’nin başkanlığında yapıldı. Edinilen bilgiye göre toplantıda Bahçeli,AKP’ye dönük "siyasi klonlama" fikrinde ısrar ederek,TBMM AKP’ye açılan kapatma davasında siyasi yasak istenen isimler dışındaki kişilerin kısa sürede yeni bir parti kurması fikrini de toplantıda dile getirdi. Bahçeli, erken seçimin çare olmayacağını da söyledi. Başkanı Köksal Toptan’ın senato fikrine de "Bu çözüm getirmez" diyerek, karşı çıktı. Bahçeli,

kaynak:hürriyet.com

Bahçeli senatoya karşı klonda ısrarlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdoğan 3 çocukta ısrarlı

Erdoğan 3 çocukta ısrarlı

Erdoğan 3 çocukta ısrarlı"Bende hamdolsun 4 tane var. Keşke 5-6 olsaydı. Ben memnunum" 13.05.2008 13:46 AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, aileyi köreltmek, aileyi yok etme anlayışına hiçbir zaman sıcak bakmadıklarını belirterek, ''Eğer Tayyip Erdoğan, 'Bu ülkede her ailede en az 3 çocuk olmalıdır' diyorsa, işte bu düşünceyle diyor. Bunu söylerken 2040, 2050...
  2. Yeni Anayasa ve senato önerisi

Yeni Anayasa ve senato önerisi

Başbakan Erdoğan’la önceki gece görüşmesinin ardından dün basın toplantısı düzenleyen TBMM Başkanı Toptan, Anayasa Mahkemesi’nin yetkisini aştığını söyledi. Çift kamaralı sistemi tartışmaya açan ve ’Yeni bir Anayasa ile senato’ öneren Toptan, "Bana bu konuda telkin yapılmadı, liderleri toplamayı düşünüyorum. Endişe ve dileklerini yüzlerine söylesinler" dedi. TBMM Başkanı Köksal...
  3. Bahçeli meydanlara iniyor

Bahçeli meydanlara iniyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmalarının birinci etabında 11 miting yapacak. MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Devlet Bahçeli'nin katılacağı açık hava toplantılarının yer ve tarihleri şöyle: 1 Mart Pazar; Mersin 3 Mart Salı; Çorum, Çankırı 4 Mart Çarşamba; Yozgat, Kırıkkale 5 Mart Perşembe; Afyonkarahisar, Uşak 6 Mart Cuma; Sakarya, Kocaeli 7 Mart...
  4. Hoş bahçeli bir ev

Hoş bahçeli bir ev

Deniz manzaralı evler Bahçeli evler bu eve bayıldım. İçini görme şansım olmasada deniz manzarası ve paptyalı bahçesi içimi açtı. Mercan yada köş çiçeği de ekilebilirdi. Nasılsa ev zaten köşk gibi. Papatya bahçeli ev örneği çok hoş değil mi meleklerim?
  5. Bahçeli ev huzur veriyor

Bahçeli ev huzur veriyor

bahçe dekorasyonu bahçeli ev Bu kır evi oldukça hoşduruyoe. Kendi küçük olsa da bahçeli ev insanı özendiriyor.

Sayfayı Paylaş