Bahçemden bahar görüntüleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bahçemden bahar görüntüleri
Melekler bahar geldi gözümüz gönlümüz açıldı vallaha:D Bahçemdeki güzellikleri sizinle paylaşmak istedim azcık içiniz açılsın:))

11124da19dd107cd6.jpg

11124da19e0892f9a.jpg

11124da19e3f0b4e3.jpg

Çimlerin üstündeki yağmur tanecikleri:))

11124da19e75b8cb3.jpg

11124da19ea7f2fb6.jpg

11124da19ee206145.jpg

11124da19f47ad90b.jpg

11124da19f7b68e4c.jpg

Buda kedim sudenaz ellerinizden öper:D:Dböyle bana poz vermişken fotosunu çekiyim dedim:Dyakın da papatyalar ve diğer çiçekler açar onlarıda eklerim;)

Son düzenleme:
Canım iki gündür müthiş fırtına var hava açıyo kapıyo bu gün rüzgarda resimleri çektim:)

yerim ben bu kedişi yavvv:D maşşalah patilerede bakın çok tatlıymış :D çitosum maşşalhh bahçende çok hoş çiçekler ağaçlar çok hoşşş bu bahar sanada uğur getirisin neşe getirsin inş ve meleğini en güzel haberlerle veririsin bize....

yerim ben bu kedişi yavvv:D maşşalah patilerede bakın çok tatlıymış :D çitosum maşşalhh bahçende çok hoş çiçekler ağaçlar çok hoşşş bu bahar sanada uğur getirisin neşe getirsin inş ve meleğini en güzel haberlerle veririsin bize....

Canım sağol güzel dileklerin için Allahtan bu bahçe var kaldığım yerde geçiciyim Allahtan:) bahçe olmasaydı ölürdüm sıkıntıdan :/yakında kedim doğurcak mütiş alakadar oluyorum :)Umarım canım baharda açan ağaçlar gibi bende çiçeklenirim :kiss:Rabbim bebeğini kazssız belasız kucağına almayı nasip etsin bir tanem çok öpüyorum sizi:kiss:

çok güzel yaaaaaa bayıldımm çok severim ben çiçekleri ama baharda açan çiçeklere daha çok bayılırım şu güzelliklere bakk yaaa sanki kokusunu duyar gibi oluyo insan :D:D

Geri