Bahçemden bahar görüntüleri

Nisan ayında Mersin'e yolu düşenler ve Mersin de oturanlar çok iyi bilir.Etraftan o kadar güzel portakal ağacı kokuları yayılır ki inanılmaz cezbeder insanı.Bahar gerçekten güzel her türlü canlı uyanıyor ve hayata kaldıkları yerden devam ediyorlar.Çitosum bahçende ki manzaralar çok güzel valla oturacan bu yeşilliğin ortasında kısırını yapıp yicen müthiş olur benimde aklım fikrim hep yemekte niyeyse demi ama yeşillik görünce insanın aklına piknik ve kısır geliyor napim hahaha

Nisan ayında Mersin'e yolu düşenler ve Mersin de oturanlar çok iyi bilir.Etraftan o kadar güzel portakal ağacı kokuları yayılır ki inanılmaz cezbeder insanı.Bahar gerçekten güzel her türlü canlı uyanıyor ve hayata kaldıkları yerden devam ediyorlar.Çitosum bahçende ki manzaralar çok güzel valla oturacan bu yeşilliğin ortasında kısırını yapıp yicen müthiş olur benimde aklım fikrim hep yemekte niyeyse demi ama yeşillik görünce insanın aklına piknik ve kısır geliyor napim hahaha

Valla canım benim gel sana yapim kısır istediğin kısır olsun ;)Haftasonu kocişle piknik yaptık ve kısır yidik:D Yakında mersin 1 2 öpüyorum seni canım :kisS:

çok güzel resimler :) oyhhh o poz verenin patilerini yirim yirim....

çitoooooooooo bahçenn çok güzelllllllll kedine bayıldımmmmm yirim onu bennn:D:D yirim derken yanlış anlamayın satanist değilim haa hahaha sevgiden yirim onu ben hahaha

:D Kedimde ellerinden öper deyzesi:hhh: Kedim hamile gün sayıyoz bu gün yarın doğurur enikleri saklamassa resimlerini atarım :D

çok şanslısın canım bahçen var bizler apartanmanlarda anca bir ikitane yeiştirebiliyoruz ben çok begendim kedinde ayrı bir güzel poz vermiş

çok şanslısın canım bahçen var bizler apartanmanlarda anca bir ikitane yeiştirebiliyoruz ben çok begendim kedinde ayrı bir güzel poz vermiş

Canım valla kendi evimde bahçe yok apartman dairesi burda geçiciyim eşimin görevinden dolayı çok sıkıcı bir yerdeyim çarşı pazar gezilecek yerler yok bizde bilerek sobalı ama bahçeli ev tuttuk sırf bahçesi için:D iyi geliyor en azından stresimi alıyor ama emekli olunca inşallah bahçeli ev alıcam gerçekten güzel ve zevkli bir uğraş.Allah hepimize güzel bahçeli evler nasip etsin jujum:kiss:

citosum emeklerine saglık inann hep sevap işliyon hemde sıkıntını atıyon okadar güzelki cok duygulandım ve kıskandım acıkcası vallahi müthiş gözüküyorlar kedinde cok tatlı manşallah inşallah bahar ayı sana ugur getirrr

Sağol orjim ama üzülme balkonda bir kaç saksıyla uğraşmakta stresini alır emin olabilirsin.Yapacağın çiçeğe biraz su ve içten bir sevgi canım güzel dileklerin için sağol birtanem:kiss:

Geri