gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ateş yakma alanı Bahçe dekorasyonu
    Bahçenizde serin yaz akşamalrında sıcak sohbetler yapmak istiyorsanız bu ateş alanını siz de bahçenizde uygulayabilirsiniz. Bu alan bahçe dekorasyonunuzada çok yakışacak.

Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünde

Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünde

Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünden yeşile özlem duyanlar, gelişmiş ülkelerde görülen “çatı bahçelerini” kurarak özlemini gidermeye çalışıyor. 4 Mart 2004 — Muğla Üniversitesi (MÜ) Ortaca Meslek Yüksekokulu Peyzaj Bölümü Öğretim Görevlisi Oral Şahin, “gelişmiş ülkelerde yerel yönetimin teşvikiyle yapılan bahçeler ülkemizde de artmalı”...
  2. Mail Oldum Bahçesinde Hurmaya

Mail Oldum Bahçesinde Hurmaya

Mâil oldum bahçesinde hurmaya Takâtım kalmadı aslâ durmaya Ol Medine Ravzasını görmeye Görmeyince alma yârab cânımı. Hak nasib eylese bizde varalım Oçöllerin sâfâsını görelim Ravzasın eşiğine yüzler sürelim Sürmeyinci alma yârab cânımı Hak nasib eylese çıksam mahfeye Dolanı dolanı çıksam safâya Hep hacılar ile dursam vakfeye Durmayınca alma yârab cânımı Aşık olan bû fâniyi neylesin...
  3. güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

ALLAH'ım !!! .... Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni! Beni nefsime kul etme, kul et nefsimi Sana ! Bir lahza dahi bana bırakma beni! Sen bana yetersin, yetmem ben bana. Bilmediğimi bildir, görmediğimi göster! Sen bildirmezsen bilemem, göremem göstermezsen Gönlüme huzur, gözlerime nur, dizime derman ver! Sen OL deyince olur, olmaz OL demezsen. Canana can, cana canan , kalbe ferman ver!...
  4. İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

Meleklerim gün gelir bazı insanlara kızarız,daha da ileri giderse kinleniriz...Okuduğum bir yazı kinin karşındaki insandan çok kendimize zarar verdiğini anlatıyordu...Ben gün geçtikçe daha ılımlı oluyorum...Mesela artık kimseden nefret etmiyorum...:) İnsan olayları kendi dünyasındaki değerlerle, kendine has düşüncelerle yorumladığı için; gün gelip bir haksızlığa uğradığında içinde yepyeni...
  5. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.

Sayfayı Paylaş