gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçenizde deniz, göl manzarası yoksa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu Manzaralı bahçeler
    eğer sizde benim gibi su görüntüsü seviyorsanız ve bahçenizde varsa bu bahçe dekorasyonları tam size göre meleklerim. Deniz, göl manzaranız yoksa üzülmeyin, siz yapın olsun:) Fikir vermesi açısından fotoğraflar ekliyorum. Deniz manzarası için duvara resim yapmışlar karşınıada bahçe mobilyası koymuşlar diğer yandada çiçekler. Harika bir görüntü çıkmış ortaya. Göl içinde küçük şelaleri kullanmışlar. Küçük bir yer kazarak ve etrafını taşlarla çevirerek kendi gölüüzü yapabilirsiniz. buyrun meleklerim deniz ve göl manzaralı bahçe dekorasyonu;

Bahçenizde deniz, göl manzarası yoksa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göl

göl

İyi geçimli kadına, işini danışmasız yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder.Rüyada göle girmek onun hile ile aldatılacağına işarettir. Sakin bir gölde sandalla gezmek, mutlu olacaksınız demektir. Mutluluğunuzu yakınınızdaki insanlarla paylaşacağınız anlamındadır. Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret...
  2. Deniz Seki - Ağlamak Yok

Deniz Seki - Ağlamak Yok

Dünya bir şekil Bizse bir köşe Oturmuşuz da içiyoruz derinden Hayat bu değil Böyle olmamalı Biz ayak uyduramadık ki Bu halimize Ağlamak yok Söz verdim tanrıya Beni çok utandırdı Gözlerim Gülmeyi unutan Şu halimize Dön ne olur Bir uzaktan bak Küsmem küsemem Küsemem sana yemin ederim Gitmem gidemem Gidemem burdan canımı veririm Senin için
  3. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  4. Son 40 yılda '3 Van Gölü' yok oldu

Son 40 yılda '3 Van Gölü' yok oldu

Son 40 yılda Van Gölü'nün 3 katı büyüklüğünde sulak alanını kurutma, doldurma ve su rejimine yapılan müdahaleler sonucu kaybeden Türkiye, önlem alınmadığı takdirde gelecek yıllarda ciddi bir su sıkıntısıyla karşı karşıya kalabilecek. Doğal Hayatı Koruma Vakfı-Türkiye (WWF-Türkiye) Su Kaynakları Program Müdürü Buket Bahar Dıvrak, Türkiye'deki toplam 2.5 milyon hektarlık sulak alanın, 1 milyon...
  5. Deniz Manzarası

Deniz Manzarası

kaynak:devtürkler.com

Sayfayı Paylaş