gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçenize kuşlar konsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu Kuş barınağı

Bu tasarımı gerçekten çok beğendim. Ben cıvıl cıvıl kuş seslerini çok severim. Kuşların bizi bu seslerden mahrum etmemesi için onlarında su, besin bulması gerek. İşte bahçemize kuş barınma düzeneğin içine kuş yemi ve su koyarak, hem kuşların besin su gibi ihtiyaçlarını karşılamış oluruz, hem de onların cıvıl cıvıl sesleriyle huzur buluruz.

Bahçenize kuşlar konsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçe ve balkonlara kuş evi

Bahçe ve balkonlara kuş evi

kuş evi yapımı Bahçe ve balkonlara kuş evi Yapılışı: Objeyi zımparalayın. Nemli bezle tozunu alın. Çatıyı, 14-1355 no'lu Cadence akrilik boya ile 2 kat boyayın. Cadence kırmızı kontür rölyef pasta ile çatıya kiremit şekli verin. Kuruduktan sonra Cadence kahve ve siyah Antiquing yüzde 50 Glazing Medium ile karıştırılarak eskitin. Objenin kalan kısmını 25-1290 no'lu Cadence akrilik boya ile...
  2. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bahçe

Bahçe

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir. Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve amel güzelliğine delalet eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya...
  4. konu

konu

açılanma nedir doktorum bana dedide anlamadım bir açıklasanız
  5. Balkonunuza kuşlar konsun

Balkonunuza kuşlar konsun

Balkonda kuş beslemek Kuş yemliği örneği Kuş seslerini çok seviyorum. Kuş sesleri ile uyanmak harika bir duygu. Ramazana az kaldı gerçi o zaman davul sesi ile uyanacağız:) Bu düzeneği girdüğümde aklıma kuş sesi ile uyanırım diye geldi. Bende yatak odası balkonuna bu düzeneği yaparak sabah kuş sesleri ile uyanabilirim. Ama balkonum kuş pisliği ile dolar orası ayrı mesela. buyrun meleklerim...

Sayfayı Paylaş