gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Bahcivanlar Diyarı Oyunu

Konu, 'Oyunlar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

bahçivanlar diyarı bahçıvanlar diyarı bahçivanlar oyunu giriş Severek oynadığım ve oldukça eğlenceli hem strateji hemde ekonomi smilasyanu olan bu güzel oyun tüm dünyada yaygın olarak oynanmaktadır. Üstelik hiçbir şekilde program yüklemeden web tarayıcısı aracılığıyla oynanmaktadır.
    Oyundan birakç resimle konuyu beğeninize sunuyorum... ve tabiki oyun hikayesiyle birlikte

Bu arada arkadaşlar bu resimler server 5 teki bahçemden yani tamamen bana ait =)) Dolayısıyla üye ismimi ve loncamın adını sildim =)

Oyun girişimiz bu resimdeki gibi:

Bu resimdeki ise bahçemizin biraz gelişmiş hali =) :

Bu resim ise pazar yeri, lonca , alışveriş yapılan süs eşyası satılan genel mekan:

Ve aşağıdaki bilgilerde oyun hakkındaki ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz...

Bahçivanlar Diyarı nedir?

Bahçivanlar Diyarı Web tabanlı Ekonomi Simulasyon oyunudur. Bedava ve hiçbir program yüklemeden web tarayıcıdan (browser) oynanabilir. Küçük bir cücenin rolüne girerek Bahçıvanlar Diyarında kendi bahçenizi yaratabilirsiniz. Ek, sula, biç! Bunların arasından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz: Domates, soğan, çilek ya da istersen havuç ve marul? Yeşil Vadiyi diğer oyuncularla ticaret yapmak için ziyaret et, yeni bitkiler ya da bahçe dekorasyonu satın al, müşterilerinin isteklerini yerine getir ve daima iyi komşular edinmek için çaba göster yoksa belki diğer bahçıvanlar bahçenize köstebek atabilir.

Her oyunda olduğu gibi oyunun mantığını kavrayıncaya kadar size ara ara minik bilgiler aktarılacak keyifli oyunlar :D

CeMoŞ, PaSikA ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel olmuş :) Ellerine sağlık Şule'm :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol *****... Oyunuda şiddetle tavsiye ediyorum =))

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Keşke oynayabilecek vaktim olsaydı ya...

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Şule bu benim oy verdiğim oyun değilmi :D:D Fırsat bulursam bende bir deneyim bakalım :D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Evet pasicanım o senin oy verdiğin ve benim 1. olmak için çabaladığım oyun :D:D

Maşallah hafıza var bebeeemm

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    offffffff önceden çok oynardım farmville ve bunu sonra bıraktım aslında zevkli bi oyun ama zaman kısıtlı olunca sıkıcı olabiliyo yinede tavsiye ederim yanee

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bu arada rafları doldurmuş bahçeyide harika yapmışsın ellerine sağlık tatlım : )

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım benim 2 tane rafım arka arka rafta dolu =) server 5 te en iyilerdenim =) premium hesabım var vs :tik:

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hadi bakalım şeytanın bol olsun:D

11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kumar değil ki... O laf kumar oynayanlara söylenir =)

12. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ii ozaman bol eğlenceler:D:D

13. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yaa böyle oyunları çok seviyorum ben bi zamanlarda the simse takmıştım kafayı süper bi oyundu o da

14. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    benim server 3ve 4 arabakıyom ürün süreleri çok uzun ekiyom ayda bir bakıyom hahaha

Bahcivanlar Diyarı Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dadaşlar diyarı

dadaşlar diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yasaklar Diyarı

Yasaklar Diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dj Akman - Diyar Diyar

Dj Akman - Diyar Diyar

özyaşlarım yağmur gibi yağıyor bu hasretlik yüreyimi yakıyor kimse garip hallarımı bilmiyor ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar Aramızda engeller var...
  4. Diyare tedavisi

Diyare tedavisi

diyare ppt diyare, tedavisi, nedir, ne demek, ne demektir, ppt, hastalığı, nasıl geçer, ishal Halk arasında "ishal" olarakda bilinen diyare hastalığı hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Etiyoloji ve Patogenez: Eğer aşırı derecede diyette lifli gıdalar alınmıyorsa normal bir kişinin günlük dışkı ağırlığı 300 gr kadardır. Eğer 300 gr'ın üzerine...
  5. Diyar ne demektir diyar anlamı

Diyar ne demektir diyar anlamı

diyar ne demek diyarın anlamı Merhaba Melek'ler, bir misafirimiz kızının adını diyar koymayı düşünüyormuş ve bize sormuş "Diyar ne demek?" diye, bizde şimddien hayırlı olsun diyor ve Diyar; Ülke - yurt anlamına gelir diyoruz. Buna kendimizce bir örnek vermek gerekirse şayet : "Yar gözlerini kaçırdı benden, durmam gari gidermi bu diyardan" gibi bişeyler işte :D:D

Sayfayı Paylaş