gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bahse girmek

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada birisi ile ya da herhangi bir yarismada bahse girmek, pek hayra alamet sayilmaz. Bu çesit rüyalar, yakin gelecekte mahkemeye düseceginizi gösterir. Rüyada at yarislari üzerinde bahse girmek hayir sayilmaz. Bahse girerek kaybetmek üzüntüye, bir arkadasi ile bir konu üzerinde bahse girmek çalistigi isinden ayrilacagina isarettir.

Bahse girmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. girmek

girmek

İyi bir mekana yahut ortama girmek hayra, Eve girmek bekar için evlenmeye, evli için güvenliğe yahut ev almaya delalet eder.
  2. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  3. Bahadır Efe

Bahadır Efe

KARAKTER Akademide dans hocasıdır. Kendisini çok yakışıklı ve kadınların karşı koyamayacagı kadar çekici zannetmekte ve sürekli bu sekilde tavırlar takınmaktadır. Kız öğrencilerin bir kısmı ona hayran olsa da, bizimkiler basta olmak üzere çogunluk onunla dalga geçer. Uzun zaman İtalya?da yasamıs, Türkiye?ye gelince de, kendine has bir aksan gelistirmistir. Türkçe kelimeleri deforme...
  4. Baha - Gözbebegim

Baha - Gözbebegim

bahagentr Baha - Gözbebegim Sensizlik herseyden betermis Ayrilik ölüme bedelmis Bir yudum suda boguldum Bir avuc yerden kovuldum Yoruldum artik Ben cok yoruldum Bir yudum suda boguldum Bir avuc yerden kovuldum Yoruldum artik Ben cok yoruldum Bugecede yoksun yine yoksun Icim yanar Yaram kanar Dön gel bana Gülüsüne bir can verirm Gözlerine baksam eririm Haberini alsam gelirim Sana kosarim...
  5. göze girmek

göze girmek

anlamı nedirr???

Sayfayı Paylaş