gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bak bu yüreğim daha çok acıyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bütün damarlarıma yayılan sarhoşluk bitmesin istiyordum…

Ben seni düşünüyordum.Çünkü geceydi.Sevişme zamanıydı insanların.Yanlızdım.Beni kuşatan duvarlar birer beyaz çarşaftı bu saatte.Kapılar tüylü,yumuşak battaniyelere benziyordu.

Sensiz kahrolmak vardı.Seninle yaşamak vardı dolu dizgin.Seninle her gece birbirimizi yenilemek vardı odalarda.Odalara sığmamak vardı.Bir sel gibi taşmak vardı gecelerden.

Elimi uzatsam tutabilirdim seni,öyle yakındın.Zamana kokun sinmişti.Belki de uzaktan günlerce koşsam yetişemezdim sana.Zamana kokun sinmişti.

Tuttum resmini indirdim duvardan.
    Şimdi duvar ağlıyor . . .

AZ KALDI ÖMRÜM..YAKACAĞIM BÜTÜN RESİMLERİMİZİ BENDE…BAK BAK YÜREĞİM DAHA ÇOK ACIYO . . .

Bak bu yüreğim daha çok acıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  3. Kalbim acıyor hemde çok

Kalbim acıyor hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bu Tavsiyelerle Çok Daha Gür Kirpikleriniz Olacak!

Bu Tavsiyelerle Çok Daha Gür Kirpikleriniz Olacak!

gür kirpikler için, kirpiklerin gürleşmesi için, kirpik bakımı Sevgili melekler, güzelliğe güzellik katan, bakışlara derinlik veren, makyajda en önemli unsurlşardan birisi olan kirpikler gür ve uzun olduğunda harika bir görüntü verirler. Ancak ne yazıkki bu konuda herkes aynı şansa sahip değildir. Oysa, doğal yağlar, içerdikleri etken maddeler sayesinde kısa, seyrek, kırık ve güçsüz...

Sayfayı Paylaş