gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bakalım Gerçek Bir Kovamısınız

Konu, 'Kova Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kova burcuysanız yani güneş Kova burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Kova olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Kova ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Karakteriniz göğün rengine göre değişiyor mu?
    2- Insanlara yardım etmek hayatınızın başlıca gayelerinde biri midir?
    3- Bağımsızlığınızdan asla vazgeçemeyeceğiniz gibi başkalarının da hür olmalarını da arzular mısınız?
    4- Ancak sevdiğiniz, zevk aldığınız bir işte mi çalışmalısınız?
    5- Bağırıp ağlayan sinir krizi geçiren kimseleri sözlerinizle bile çabucak yatıştırıyor musunuz?
    6- Sizin için dürüstlük pek çok şeyden daha önemli midir?
    7- Genç kalmak, genç görünmek sizin için çok mu değer taşıyor?
    8- Borç vermekten ve almaktan kaçınır mısınız?
    9- Dostlarınızın sayısı sınırlı mıdır?
    10- Ilişkilerinizde kaliteden çok fazlalık mı ararsınız?
    11- Elleriniz ve ayaklarınız genellikle soğuk mudur?
    12- Evli bile olsanız tek başınıza yaşamayı mı tercih ediyorsunuz?
    13- Tenkitlerle karşılaştığınızda bir anda haşinleşir misiniz?
    14- Haksızlık karşısında ne olursa olsun bu haksızlığı ortadan kaldırmaya çalışır mısınız?
    15- Egzantrik ama zevkli bir biçimde mi giyiniyorsunuz?

Cevaplarınızın Çoğu EVET ise:
    Siz safkan özgürlüğüne düşkün bir Kova’sınız. Düşünce ve hareket özgürlüğü yüreğinizdeki ateşi tutuşturan başlıca iki öge. Yeryüzünde tam bir adaletin sağlanmasından yanasınız. Sizin için hayatta zor sayılabilecek birşey yoktur.

Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise:
    Sizin hakiki bir Kova ile fazla ilginiz yok. Fakat fantezileriniz tam bir Kova gibi. Çevrenizdeki olayları derinlemesine araştırmaktan çekinmiyorsunuz. Bazen kararsızlık çektiğiniz oluyor ve güvendiğiniz birine akıl danışıyorsunuz. Hiç kimseye bağımlı olmak istemiyorsunuz ama bir türlü atılıma geçemiyorsunuz. Duygusal yaşamınızdaki tutarsızlık ve acımasızlığın nerden kaynaklandığı bilinmez.

bltmltm ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. LAemily

LAemily Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben tam bir kovayim bu test onu gosteriyor

3. melisa-14

melisa-14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gercek bi kovayım yaşşşa

4. betül-12

betül-12 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gercek bi kovayım ooooooo yasasın

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aynen bende safkan bir kovaymışım wışş kelee :D:D

6. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kova burcu olmak bii ayrıcalıktır:)))

7. jeliboonn

jeliboonn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle kovayımmmmm

Bakalım Gerçek Bir Kovamısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

nasıl bir akrepsiniz Akrep burcuysanız yani güneş Akrep burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Akrep olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Akrep ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Herkese güvenemediğinizi biliyor musunuz? 2- Arkadaşları benimseme huyunuz var mı? 3- Zaman zaman dostları kıskanır mısınız? 4- Aşkta çok kıskanç olduğunuz doğru mu?...
  2. Bakalım Gerçek Bir Aslanmısınız?

Bakalım Gerçek Bir Aslanmısınız?

Aslan burcuysanız yani güneş Aslan burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Aslan olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Aslan ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Kendinizi yakından ilgilendiren bir konuda harekete geçmeden önce uzun uzun düşünür müsünüz? 2- Katı yürekli olduğunuza inanır mısınız? 3- Yemek konusunda miktardan çok kaliteye mi önem...
  3. Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

İkizler burcuysanız yani güneş İkizler burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir İkizler olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz İkizler ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Okulda uslu ve disiplinli bir öğrenci miydiniz? 2- Yalnız başınıza çalışmak sizi sıkar mı? 3- Bencillik ve kıskançlık size yabancı mı gelir? 4- Gülmeyi ve güldürmeyi çok sever...
  4. Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Güzel bir akşam üzeri gün batımı yaklaşmış, Tatlı bir meltem esiyor, Bahçeden hoş çiçek kokuları etrafa yayılıyor, çevrede çıt çıkmıyor, sanki sadece ben varım Uzaktan, ağları atmaya giden takaların sesi geliyor oturduğum koltuktan kalktım, ve ………………. Ne gördünüz????? :):):) Sevgilimi gördüm bana doğru geliyor ve tebessüm ediyor.:) Peki sizler ne gördünüz melişlerim?:tik:
  5. hayata birde böyle bakalım

hayata birde böyle bakalım

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. "Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat. "Zamanın var mı?" diye sordum. ... Gülümsedi ve ‘’Benim sonsuza kadar zamanım var.’’dedi. Ne sorular var yüreğinde?İnsanlarla ilgili en çok neye şaşırıyorsun?diye sordum. Hayat basladı anlatmaya: "Çocukluktan sıkılıp büyümek için acele ediyorlar, sonra yine çocuk...

Sayfayı Paylaş