gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bakalım İpte Ne Kadar Yürüyebileceksiniz

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://noyes.cn/UploadFile/2007-2/200721535550313.swf[/flash]

Bakalım İpte Ne Kadar Yürüyebileceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakalim Okuma Eylemİ Ne Kadar Sevİyoruz

Bakalim Okuma Eylemİ Ne Kadar Sevİyoruz

Etrafınıza bakın şöyle bir... Ama çok dikkatlice bakın lütfen. Çevrenizdeki insanların seslerine kulak verin. Hatta abartın işi biraz. Açın televizyonlarınızı ve bilgi yarışmalarına çıkan ukala (aydın geçinen) tipleri de dinleyin dikkatlice. Ve insanlığın tarihi kadar eski şu soruya verilen cevaplara bakın! “Boş zamanlarınızda ne yaparsınız?” !!! Haydi, siz de verin cevabınızı! Hem de...
  2. Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Ne kadar stres yüklüyseniz bu şekillerin o kadar hızlı döndüğünü görücekmişsiniz... Aslında bu şekiller dönmüyor, sabit!
  3. bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim...
  4. bakalım ne kadar sabırlısınız?

bakalım ne kadar sabırlısınız?

ne kadar sabırlısın testi Sabır Testi - sarki komik azerbaycan ajdar sabir testi 8dk dayaniklilik sonuna kadar dinlemeye çalışın bakalım sabrınızın sonu nereye kadar.... :Laie_23:
  5. bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

http://www.acimasizgercekler.com/ Siteye giriyoruz ve aslı ya da merti seçiyoruz yüklenince başlıyoruz chete ama gerçek değil tabi sadece önceden hazırlanmış bir programla.ben denedim süperdi:D

Sayfayı Paylaş