gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bakan Çiçek'ten seçim yorumu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yerel seçimlerin ardından ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Erdoğan başkanlığında yapıldı.

Başbakan Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu toplantısı yaklaşık 5 saat sürdü. Tek gündem maddesiyle toplanan hükümet üyeleri, seçim sonuçlarını değerlendirilirken, kısa bir konuşma yapan Başbakan tek tek bakanlara söz verdi.

Toplantıda, kaybedilen il ve bölgelerde 'nedenler'in araştırılması, bu bağlamda anketler yapılıp, bilim adamlarından görüş alınması kararlaştırılırken, parti bünyesinde yine değerlendirmeler yapılıp yola devam edileceği kaydedildi.

Çiçek, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "büyük bir vatansever" diye nitelendirdiği BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yarın toprağa verileceğini anımsattı.

Merhum Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin vefatına neden olan helikopter kazasıyla ilgili TBMM'de bir araştırma komisyonu kurulmasına ilişkin önerge verildiğini hazırlatan Bakan Çiçek, "Konun tüm yönleriyle araştırılması, arzu etmeyiz, ama ola ki benzer durumlarla karşılaşılması halinde devletimizin imkan ve kabiliyetlerinin, alınabilecek tedbirlerin gözden geçirilmesi konusunda Meclisimizin bir araştırma yapmasını arzu ediyoruz" dedi.

"SEÇİMLER HUZUR İÇİNDE YAPILDI"

Toplantıda ayrıca, bakanların dün yapılan mahalli seçimlerle ilgili de değerlendirmelerde bulunduğunu belirten Çiçek, bir kaç olay dışında Türkiye'de büyük bir huzur ve sükun içinde seçimlerin yapıldığına dikkati çekti.

Huzur içinde seçimlerin geçmiş olmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Çiçek, bu sonucun yaşanmasında katkısı olan başta güvenlik güçleri olmak üzere, mahalli yöneticiler, valiler, kaymakamlar ve seçimi yöneten yargı mensuplarına millet adına teşekkür etmek istediklerini belirtti.

Bakan Çiçek'ten seçim yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  2. Cemil Çiçek'in yüzünü kızartan tablo

Cemil Çiçek'in yüzünü kızartan tablo

5 bin öğrencisi bulunan Yozgat Bozok Üniversitesi'ne destek amacıyla düzenlenen gecede, profesör ve doçent sayısının 4'er kişi olduğunu öğrenen Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "Bu tablo karşısında yüzüm kızardı" dedi. YOZGAT'ta kurulan Bozok Üniversitesi'nde 5 bin öğrenci bulunmasına rağmen sadece 4 profesör, 4 doçent olduğunu üniversiteye destek toplantısında öğrenen Başbakan...
  3. Cemil Çiçek'ten Genelkurmay'a destek

Cemil Çiçek'ten Genelkurmay'a destek

Çiçek, Genelkurmay'ın Ergenekon'da 'gizlilik ihlali' tepkisinin doğru ve yerinde olduğunu söyledi. Başbakan Yardımcısı Çiçek, Genelkurmay Başkanlığı'nın, ''Ergenekon'' soruşturmasıyla ilgili yaptığı açıklama konusunda, Türkiye'de son yıllarda yürütülen soruşturmalar ve gündemde olan ''Ergenekon'' soruşturmasıyla ilgili geçmişte de belli kesimlerin hukuka ve yasalara uymadan, olup...
  4. Kalbim seni seçti dizisi yorumu

Kalbim seni seçti dizisi yorumu

kalbim seni seçti ada kalbim seni seçti dizisi, fragmanı, özeti, kalbim seni seçti oyuncuları hakkında bilgiler kalbim seni seçti dizisini çok seviyorum arkadaşlar ama bu son iki bölümdür adaya aceyip sinir oluyorumm sanki bulanmaz hint kumaşı edalarında bi o erkeğe bi bu erkeğe ışık yakıp duruyorr iyice sinir oldummm önceleri seviyodum ama artık yok yok sevmiyorumm ada var gönlümdee...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş