gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Bakan Dönüp Bir Daha Bakıyor ....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Avustralya doğumlu Ron Mueck'in bal mumundan yaptığı süper gerçekçi heykeller, görenleri hayrete düşürüyor. [​IMG]

EnCey bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok fena bunlar ya :D:D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    he valla benimde tuhafıma gitti paylaşmak istedim cok gercekci yaaaa

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Çok enteresan ama yetenek işte...

Bakan Dönüp Bir Daha Bakıyor .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

kemal ayson Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi Ataktı, laflarını çiğnemezdi, doğru hedefe giderdi, hassasiyetlere bakmazdı. O bakımdan pek diplomat değildi. Sevilmezdi, fakat sayılırdı. Çünkü, söylediklerinde her zaman fikir ve mana vardı. Semih Günver Onun hakkında, “Parti arkadaşları arasında, hali, tavrı, giyinişi, konuşuşu. “R” harflerini telâffuz edemeyişi, kimseyi takmayışı,...
  3. Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo

Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo

kıl çıkmıyor Feysbuk`un en mükemmel profili şimdi karşınızda Barbi Mehmet bir bakan bir daha bakıyor maşallah maşallah Barbi Mehmet hakkında: merhaba ben barbi mehmet, 24 yaşında ergenliğini bir çırpıda atmış bir gencim, güzel bayanlardan hoşlanırım. sohbet etmeyi severim , hayata pembe gözlükler ardından baksamda homofobiğimdir, tanımadığım insanlar bana mesaj atınca şüphelenirim,...
  4. ellerine bir bakan bir daha baksın

ellerine bir bakan bir daha baksın

Elbette bakım kremleriyle ellerimizi koruyabiliriz. Ama bunun dışında evde uygulayabileceğiniz birkaç basit yöntemle de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Güzel ve bakımlı eller, kendimizi bize her zaman daha iyi hissettirir. Biraz yıprandıklarında hem hoş görüntü kaybolur hem de rahatsızlık duyarız.:dil: Özellikle ev işleriyle uğraşan kadınların elleri çok sık su ve deterjanla temas...
  5. Beni çok arayacaksın ve bir gün arkana dönüp baktığında

Beni çok arayacaksın ve bir gün arkana dönüp baktığında

beni çok arayacaksın arkana dönüp baktığında Beni çok arayacaksın ve bir gün arkana dönüp baktığında!!!!! Beni çok arayacaksın ve bir gün arkana dönüp baktığında, yeniden birlikte yaşamak için her şeyi, çok geç olmuş olacak…” İnadını, gururunu sende bıraktım… Bende sevgin kaldı. Çünkü içimde yaşayan hiçbir gurur, ne seni aramama engel olabildi, ne sormama… Sana göre gurursuzluğu hep ben...

Sayfayı Paylaş