gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bakan eşlerine 'VIP umre'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Koza Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melek İpek’in organize ettiği umre gezisi dün başladı.

Aralarında bakan ve milletvekili eşlerinin de bulunduğu 180 kişi, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu üyesi Melek İpek’in organizasyonu ile dün umreye gitmek için Esenboğa Havalimanı’ndan hareket etti.

Türk Hava Yolları’ndan (THY) kiralanan uçakla Suudi Arabistan’a gidecek kafile için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile görüşerek özel izin almıştı. Show TV’nin haberine göre, aralarında bakan ve milletvekili eşlerinin de bulunduğu 180 kişinin umre ziyareti için dün Türk Hava Yolları’ndan (THY) kiralanan bir uçakla Esenboğa Havalimanı’ndan Mekke’ye gideceği öğrenildi.

Melek İpek’in organizasyonunu üstlendiği umre ziyareti için Cumhurbaşkanı Gül’ün, Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile görüşerek özel izin çıkardığı ortaya çıkmıştı. Umre ziyaretine Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek’in eşi Gülten Çiçek, kızı İclal Cicioğlu ile kayınvalidesi Fatma Sevil Cicioğlu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in eşi Şahsenem Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler’in eşi Mehtap Güler, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım, AKP Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya’nın eşi Hatice ve kızı Zerrin İyimaya’nın da katılacağı öğrenildi.

Esenboğa’da konuşan Semiha Yıldırım, “Son dakikada çıktı, iki gün önce öğrendik, alelacele hazırlandık” dedi. 10 gün Mekke Hilton Oteli’nde kalması beklenen kafiledekilerin suit odalar için 2 bin 160 euro, normal odalar içinse 1600 euro ödeyecekleri öğrenildi.

Bakan eşlerine 'VIP umre' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  2. Ceza Fatalrhyme VIP

Ceza Fatalrhyme VIP

fatalrhyme v.i.p. al gülü ver gülü siyasi olamaz konular hep ilahi yanlışlara olmaz telafi arap japon yada siyahi her halükarda ol efendi insanın fendi insanımı yendi dünya koca ıssız vadi... gereken birikim aklı başımdan aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı...
  3. Umre Kıyafetleri

Umre Kıyafetleri

umre kıyafetleri hac kıyafet modelleri umre kıyafetleri istanbul hac ve umrede ne giyilir Sevgili Melekler hac mevsimi dışında Kâbe'yi ve Mekke'nin öbür kutsal yerlerini ziyaret etmeye Umre deniyor...Biliyorsunuz son yıllarda sosyete ve sanat camiasında umreye gitmek çok moda pek çok sanatçı ve sosyetik gidip umrelerini yaptılar...Allah hepsinin ibadetlerini kabul etsin...Bizim gibi o kutsal...
  4. Umrenin Fazileti

Umrenin Fazileti

Umrenin Fazileti nelerdir bana acilen Umrenin Fazileti hakkında bilgi verirmisiniz acaba?
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş