gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bakan: Kriz Bitmedi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, "Son bir iki aydır hafifte olsa bir toparlanma var gibi" derken, "Ama henüz krizden çıkıyoruz gibi bir algı için bence çok erken" diye konuştu. Türkiye-İtalya Dostluk Birliğince Venedik Sarayı’nda düzenlenen "Türkiye-İtalya Medya ve Ekonomik Forumu"nda konuşan Şimşek, dünyanın ve Türkiye’nin içinde bulunduğu küresel sürece uzun dönemli bakılması gerektiğini vurguladı. Şimşek, krizden kaynaklanan panik seviyesinin aşıldığını dile getirerek, şunları söyledi: "Çok uzun bir süredir panik seviyesinde riskten uzaklaşma söz konusu iken, son 1-2 aydır hafif de olsa bir toparlanma var gibi. Ama henüz krizden çıkıyoruz gibi bir algı için bence çok erken. Bir çok göstergeye baktığınız zaman panik evresini aşmış durumdayız. Nispi bir normalleşme var. Ama krizden çıkış demek için erken. Krizin üçte ikisi muhtemelen geride kaldı. Ama 2009 yılı da muhtemelen zor olacak."

Bakan: Kriz Bitmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  2. Gece Yolcuları - Bitmedi

Gece Yolcuları - Bitmedi

Sensiz de hayat sürecek Günler sensiz de geçecek Paramparça bu yüreğim Sanma ki hiç sevmeyecek Bak işte gece dönüyor Umutlarım doğuyor Olmaz dediğim oldu Şansım artık dönüyor Bitmedi dur daha bitmedi Herşey yeni başlıyor Umutlarım... Ümitlerim... Bana kuvvet veriyor
  3. Açıköğretim bitmedi gitti.

Açıköğretim bitmedi gitti.

açık lise nasıl biter açık lise zormu açıköğretim nasıl biter açıköğretim zormu zor mu Bu okulu nedenbitiremiyorum anlamadım. Kursa gittim işlerim yüzünden devamsızlıktan kaldım. Yardımcı kitaplar aldım işler yüzünden çalışamadım fazla yine kaldım. 3 dersim kaldı az kaldı ama hala mezun olamadım. Akıl fikir verin nasıl biter bu okul*:hmm:
  4. Dizi bitti tartışma bitmedi

Dizi bitti tartışma bitmedi

Kıriz herkesi vurdu tabi inşllah kısa zamanda alırlar emeklerinin karşılığını:) AVRUPA YAKASI'NIN YAPRAK'I HALE CANEROĞLU PARALARINI ALAMADIĞI YÖNÜNDEKİ İDDİALARI DOĞRULADI. "Avrupa Yakası" dizisinde canlandırdığı 'Yaprak' karakteri ile büyük beğeni kazanan Hale Caneroğlu, ilk albümünün ekim ayında piyasaya çıkacağını söyledi. Tatil için geldiği memleketi Samsun'da...
  5. Sana Anlatacaklarım Henüz Bitmedi

Sana Anlatacaklarım Henüz Bitmedi

Yüreğimdeki misafirlerime Biraz beni dinler misin Sana anlatmak istediklerim var Ben beni çok eskilerden bilirim Sen de beni bilmek ister misin O zaman gel yanıma hadi gel beni sana anlatayım Düşlerine girmeden ruhumun ışıltısını görmek ister misin İlk sana aşktan neden korktuğumu ama Aşkı ne kadar özlediğimi anlatacağım Korkularımı, özlemlerimi, mutsuzluklarımı dinler...

Sayfayı Paylaş