gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bakan Makarnası

Konu, 'Makarnalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler• 1 paket İnce Uzun Makarna, • 1 adet yeşil dolmalık biber, • 1 adet kırmızı biber,
    • 150 gr. sucuk,
    • 2 çorba kaşığı mısır,
    • Yarım demet maydanoz,
    • Yarım demet dereotu,
    • 3 yemek kaşığı mayonez,
    • 4 yemek kaşık yoğurt,
    • 1 yemek kaşığı hardal,
    • Karabiber,
    • Tuz.
    Tarif

Makarnaları tuzlu kaynar suda 8-9 dakkika haşlayın.

Biberleri şerit şerit, sucukları dilim dilim kesin. Dereotu ve maydanozu ince kıyın. Mayonezi yoğurt ve hardal ile iyice karıştırın.

Makarnayı süzüp, hazırladığınız malzemelerle iyice karıştırın ve servis yapın.

Bakan Makarnası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alman Makarnası

Alman Makarnası

Malzemeler 1 paket makarna Yarım bardak Süt 1 soğan 2 yemek kaşığı Salça 1 çay bardağı su Sıvı Yağı Nane , Kekik Kaşar Peynir 1 adet Sarımsak Pul biber Yapılışı Makarna haşlanır. Aldante kıvama gelince süzülür, hafif sudan geçirilir. Başka bir kapta yarım bardak süt, 2 yemek kaşığı salça ve 1 çay bardağı su karıştırılır. Tencereye yağ konularak kızıdırlır. Yağ kızdıktan sonra...
  2. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  3. Çin makarnası

Çin makarnası

çin makarnası nasıl yapılır japon makarnası kore japon makarnasi Hemen hemen tüm insanlar tarafından sevilen makarnanın buda çin versiyonu arkadaşlarım, hemde sebzeli ve besleyici Malzemeler: 1 paket çin makarnasi 2 adet tavuk gögüs eti 10 adet çeri domates 8 adet yesil sogan 6 yemek kasigi soya sosu 6 dis sarmisak 1 adet pirasa 1 adet havuç 1 adet yesil biber 1 çay kasigi toz zencefil 3...
  4. Hayal'in Bolonez Soslu Makarnası (Resimli)

Hayal'in Bolonez Soslu Makarnası (Resimli)

Bolonez soslu makarna makarna tarifi makarna tarifleri spagetti spagetti tarifleri burada meleklerim. Makarna benim en sevdiğim yemeklerden biridir. Hem yapımı kolay hem de sonuçlar her zaman lezzetli olduğu için oldukça kurtarıcı bir yemektir. Ben de dün leziz makarnalarımdan birini yapayım da iftarda midemiz şenlensin dedim. Yanına tabiki bol yeşillikli mevsim salatası ve evde yapılmış...
  5. Bakanların İsimleri 2012 bakan isimleri lazım

Bakanların İsimleri 2012 bakan isimleri lazım

Bakanların İsimleri 2012 Selam arkadaşlar sizden 2012 Bakan isimlerini yazmanızı rica ediyorum bana yeni bakan isimleri listesini yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş