gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bakan Yıldırım: Kastını Aşan Anlam Var

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ULAŞTIRMA Bakanı Binali Yıldırım, önceki gün Antalya’daki bir toplantıdan dünkü gazetemize yansıyan konuşmasında yer alan jandarma ve polisle ilgili sözlerinden kastını aşan anlam çıktığını söyledi.

Yıldırım, dünkü gazetemize yansıyan açıklamasında, "Polis ve jandarma 5.3 milyon YTL ceza keserken, Ulaştırma Bölge Müdürlüğü 50 milyon YTL ceza kesiyor. O kadar sınırlı organizasyona rağmen bizim elemanlarımızın usulsüzlük nedeniyle kestikleri ceza 10 kat fazla. Bu size herhalde birşeyi ifade ediyor" demişti. Yıldırım’ın bu sözleri, "Jandarma ve polise rüşvet iması" olarak algılanmıştı. Yıldırım, dün yaptığı açıklamada, "Ben o sözlerimle herhangi bir şekilde imada bulunmayı amaçlamadım" mesajı verdi. Yıldırım, "Ama, ’Bu size her şeyi herhalde ifade ediyor’ şeklindeki vurgunuzun bir anlamı olsa gerek" şeklindeki soruyu, "Bu vurguda da amacını aşma var" diye yanıtladı.
    hurriyet.com

Bakan Yıldırım: Kastını Aşan Anlam Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her şeyde bir anlam vardır

her şeyde bir anlam vardır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  3. Bu Yıldızın 62 Anlamı Var

Bu Yıldızın 62 Anlamı Var

Bu Yıldızın 62 Anlamı Var Bu yıl 163. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türk Polis Teşkilatı nın armasında yer alan her detay, ayrı değerleri simgeliyor ve tarihsel bilgi içeriyor. Türk polis armasındaki “sekiz köşeli yıldız”, ilk defa Sultan Abdülaziz (1861-1876) tarafından “Nişan-ı Osmani Şemsesi” adıyla, devlet hizmetinde üstün başarılar göstermiş olan kişilere iftihar ve imtiyaz olarak...
  4. Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var

Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aleyhinde çalışan bakanlar olduğunu iddia etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yüzde 16’lık oy kaybını parti içi muhalefete bağlayarak, "Bazı bakanların benim aleyhimde bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmaları mutlak manada beni etkiledi" dedi. "Ne yolsuzluğumuz, ne hırsızlığımız, ne çoluk çocuğumuz kaldı"...
  5. Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Arkadaşlar ben bişey duydum Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düşmüş bu haber doğru mu Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş