gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bakanlar kurulu

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Hükümet

Bakanlar kurulu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz saati uygulaması kalkıyor son söz bakanlar kurulunda

Yaz saati uygulaması kalkıyor son söz bakanlar kurulunda

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, yıl boyunca aynı saat diliminde kalınması (yaz saati uygulamasının kaldırılması) ve zamanın belirlendiği referans meridyenin değiştirilmesi konusunda kurum ve kuruluşlarla konsensüs sağladı. Bakanlar Kurulu da onay verirse, söz konusu uygulamaya geçmeden önce hava yolları, banka, borsa gibi uluslararası işletmecilik yapan kuruluşların adaptasyonu için...
  2. Baykal'dan Maliye Bakanına Yorum

Baykal'dan Maliye Bakanına Yorum

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Maliye Bakanımızın, ’sorgulama anlayışını bir tarafa bıraktık, bavula paraları doldurup Türkiye’ye getirin’ yaklaşımı bir önlem olarak telaffuz edilmiştir. Bu bir önlem olmaktan çok, Türkiye ekonomisinin saygınlığına, güvenilirliğine, ciddiliğine vurulmuş bir darbedir" diye konuştu. Türkiye Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler ve Yeminli Mali...
  3. disiplin kurulu

disiplin kurulu

ben o zamanlar 8. sınıfa gidiyordum..o sıralar disiplin yönetmeliği yeni gelmişti ilköğretim okullarına.biliyoduk ama aldırmıyoduk..daha doğrusu hocalar hep tanıdık aldırmazlar diyoduk.bi gün okula geldiğimde en sevdiğim arkadaşımın hüngür hüngür ağladığını gördüm.niye dedim anllatı meğer bizim sınıftan bi denyo:D kızın hassas olduğu bi konuda canını çok sıkmış..(tuhaf olan arkadaşım çok...
  4. bakanlar kurulunun üyeleri kimlerden oluşur?

bakanlar kurulunun üyeleri kimlerden oluşur?

bakanlar kurulu kimlerden oluşur bakanlar kurulunun üyeleri kimlerden oluşur kurulu üyeleri kimlerdir bakan kurulunun bakanlar kurulunun üyeleri kimlerden oluşur?
  5. Ares Kurulumu

Ares Kurulumu

Ares Kurulumu hakkında bilgi verin ares nasıl kurulur ben ares kurmak istiyorum:S

Sayfayı Paylaş