gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bakanların İsimleri 2012 bakan isimleri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bakanların İsimleri 2012 Selam arkadaşlar sizden 2012 Bakan isimlerini yazmanızı rica ediyorum bana yeni bakan isimleri listesini yazarsanız çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Türkiye'nin Bakanları Kimdir
    2012 Bakanların İsimleri Nelerdir

2012 yılı bakanların isimleri aşağıda listelenmiştir.

Başbakan: Recep Tayyip Erdoğan
    Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Bülent Arınç
    Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Ali Babacan
    Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Cemil Çiçek
    Devlet Bakanı: Mehmet Aydın
    Devlet Bakanı: Faruk Nafiz Özak
    Devlet Bakanı: Mehmet Zafer Çağlayan
    Devlet Bakanı: Egemen Bağış
    Devlet Bakanı: Hayati Yazıcı
    Devlet Bakanı: Faruk Çelik
    Devlet Bakanı: Cevdet Yılmaz
    Devlet Bakanı: Selma Aliye Kavaf
    Adalet Bakanı: Sadullah Ergin
    Milli Savunma Bakanı: Vecdi Gönül
    Milli Eğitim Bakanı: Nimet Çubukçu
    Bayındırlık ve İskan Bakanı: Mustafa Demir
    Sağlık Bakanı: Recep Akdağ
    Ulaştırma Bakanı: Binali Yıldırım
    İçişleri Bakanı: Beşir Atalay
    Dışişleri Bakanı: Ahmet Davutoğlu
    Maliye Bakanı: Mehmet Şimşek
    Tarım ve Köyişleri Bakanı: Mehmet Mehdi Eker
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Ömer Dinçer
    Sanayi ve Ticaret Bakanı: Nihat Ergün
    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Taner Yıldız
    Kültür ve Turizm Bakanı: Ertuğrul Günay
    Çevre ve Orman Bakanı: Veysel Eroğlu

Bakanların İsimleri 2012 bakan isimleri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan Makarnası

Bakan Makarnası

Malzemeler• 1 paket İnce Uzun Makarna, • 1 adet yeşil dolmalık biber, • 1 adet kırmızı biber, • 150 gr. sucuk, • 2 çorba kaşığı mısır, • Yarım demet maydanoz, • Yarım demet dereotu, • 3 yemek kaşığı mayonez, • 4 yemek kaşık yoğurt, • 1 yemek kaşığı hardal, • Karabiber, • Tuz. Tarif Makarnaları tuzlu kaynar suda 8-9 dakkika haşlayın. Biberleri şerit şerit, sucukları dilim dilim kesin....
  2. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  3. İlk Aynaya Bakan İnsanlar

İlk Aynaya Bakan İnsanlar

aynaya bakan insan resimleri aynaya bakan insan Ayna ilk çıktıgında sizce nolmuş deersiniz aslında komik olayların ortaya çıktıgını düşünüyorum ben.İnsanlar onun ilk anda ne olduklarını çözememişlerdir bence Tabi burdaki kadın ve adam gibi AYNA Tarihte ilk kez Kars'a ayna gitmis¸. -Adamın biri aynayı görüp eline almıs¸. Daha önce hiç kendini görmedigi için ölen kardesine benzetmis¸...
  4. Memura Bakan Çelik'ten Müjde!

Memura Bakan Çelik'ten Müjde!

memura 5 aylık zam farkı memura zam farkı 2012 Sevgili melekler memura müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten geldi; ''Memura 5 aylık zam farkı ödenecek'' . Haberin detayları şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, zamların toplu sözleşme masasında belirleneceğini belirterek, geriye dönük olarak da 5 aylık süreyi kapsayacak şekilde farkın ödeneceğini...
  5. En Güzel Erkek İsimleri 2012 isimleri

En Güzel Erkek İsimleri 2012 isimleri

2012 En Güzel Erkek İsimleri 2012 En çok konulan erkek bebek isimleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve hamileliğin son günleri içersinde olupta bebeğine henüz isim bulamamış tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizlere yeni ve en güzel erkek bebek isimleri sunuyor ve bebeği erkek olacak arkadaşlarımız için 2012 popüler erkek isimleri ve anlamları hakkında da bilgiler aktarıyoruz. 2012 yılı popüler...

Sayfayı Paylaş