gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bakarken üşümeyin

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bakarken üşümeyin

Çok güzel resimler ya, tilki-fare ikilisi de çok tatlıydı. Ellerine sağlık canım.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çito bunlar çok güzeldi evet tilki fare çok komikti ellerine sağlık çito

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

hepsi birbirinden guzelemegine saglikkkkkkkkkkkkk

bakarken üşümeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl bakara

Suretıl bakara

Rüyada Bakara Süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya kendi üzerine okundugunu görmek; ilme, uzun ömre, dinde iyilik ve çocugu hakkinda kurtulusa isarettir.Rüyada Ayetü'l-Kürsi'yi okumak; hafizaya ve keskin zekaya isarettir.
  2. Bakara suresi

Bakara suresi

Rüyada Bakara süresini okuyan veya okudugunu gören kimse, bir yerden baska bir mahalleye tasinir. Çünkü kismeti o gittigi yere verilmistir. Hazret-i Ayse, ömrü uzun olur, diyor. Bela ve felaketlerden uzak kalir, Ibn-i Sirin'e göre; düsmanin serrinden kurtulur ve bir miras alir. Kirmani de diyor ki; ömrü uzun olur. Hal ve vakti iyilesir. Cafer-i Sadik'a göre de: Kadi ise uzun zaman isinde...
  3. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  4. Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Benim lise 1 i geçmem gerek, duyduğuma göre bizim okuldaki hocalar kazık soruyolrmış inadına hele ki dil anlatım ve edebiyat hocası bende lise 2 de okulumu değiştirmek istiyorum ama kırık olmadan geçmem gerek HANDANCAYA tarot baktırdım ama :cry: tam birşey demedi kesin olarak :cry: anlayamadımda :cry: ben gayret ediyorum fakat sizinde dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum :cry: :cry: su...
  5. test sonuçlarıma bakar mısınız?

test sonuçlarıma bakar mısınız?

Merhaba hormon testi yaptırdım,doktorum polikistik over olduğumu söyledi bir de siz bakın lütfen serbest T4 : 1.41 tsh : 1.81 fsh : 6.62 e2: 42.79 lh : 9.95 prolaktin : 20.42

Sayfayı Paylaş