gebe
  1. MetahanGökçe

MetahanGökçe Forum Okuru

bakarmısınız

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında MetahanGökçe tarafından paylaşıldı.

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , testte ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor.Tabi test bozuk değilse. Yarın HCG testi yapın net sonucu alırsınız..

bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  4. Bi bakarmısınız?

Bi bakarmısınız?

Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...
  5. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...

Sayfayı Paylaş