gebe
  1. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bakarsanız çok sevinirim

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında su aydın tarafından paylaşıldı.

merhaba seçtiğim rakamlar 2 24 26 mutsuzum:( burçlarımız yengeç terazi..yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bakarsanız çok sevinirim
    selam abalcımm buaralar bir hastalıkla uğraşıyorum tekrar bakmanı rica ediyorumm morelim çok bozukkk sevgiliirr

rakamlar
    26,12,17,burcum oğlak offf offfff

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

merhaba arkadaşım daha öncede baktırmıştım ama tam istediğim gibi şeyleri duyamadım :D :training1: şimdi kendim kart numaralarını ve dileğimi söylemek istiyorum :) kart no: 47,3,36 dileğimde aşk hayatım ile ilgili, 2 kişi var ama arkadaş olarak msnde görüşüyorum 1.si ile görüşemiyorum msnde olmuyo olduğu zamanda nedense yazışmıyoruz 2. ise çok sık yazışıyoruz ama hayat yok sanki ne nasıl olacak merak ediyorum hangisi ile bişeyler olacak yada 2side yaramaz mı :( 2.sinin burcu aslan bende yengeç değerleri yorumların için çok tşkkr ederim :)

4. sema20

sema20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handancım benim içşnde kart çekermisin lütfen:)

bakarsanız çok sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler okursanız sevinirim çok güzel ve anlamlı bir hikaye

Melekler okursanız sevinirim çok güzel ve anlamlı bir hikaye

BİRAZ UZUN AMA UMARIM BEĞENİRSİNİZ SEVGİYİ YAŞAMAK VE YAŞATABİLMEK... Ister evli,ister bekar olun.Ama mutlaka bu yaziyi okuyun... Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa...
  2. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

Ben kız arkadaşım (Sevgilim),benim erkek arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi,babası arabada gidiyoruz sevgilimin babası benim kafamda ur var diyor ve kız arkadaşımın annesi ağlamaya başlıyor sonra bende onları öyle görünce ağlamaya başlıyorum.. sonra kız arkadaşım noldu diyor öğrenmek istiyor annesnin babasının ve benim neden ağladığımı ama söylemiyoruz ona ne demek bu rüya ? şimdiden...
  3. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  4. Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim

Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim

Merhaba kızlar gününüz sevgiyle dolsun diyor ve az biraz sevgi dolu şeyler okuyalım ve yazalım diye sizden Sevgi ile ilgili şiirler yazmanızı rica ediyorum.
  5. lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

merhaba. ben dün sabaha karşı bi rüya gördüm. doğrusu bu rüya beni çok etkiledi yorumlaya bilirmisiniz? rüyamda benden küçük kız kardeşım arkadaşı ile birlikte bana bir yere gitmemi teklif ediyordu. bunun için trene binmem gerekiyordu. ancak bən biraz naz yapıyordum çünki hoşlandığım çocukta aynı yere gidecekti. neyse treni beklemek için tren istasyonuna gittim. tamda hoşlandığım çocuğun...

Sayfayı Paylaş