gebe
  1. deniz derya

deniz derya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bakıcı arayanlar buyrun

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında deniz derya tarafından paylaşıldı.

Merhaba bayanlar evimde çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler mesaj atsın. Evliyim ve bir çocuğum var, esenlerde oturuyorum. :ebebek:

Bakıcı arayanlar buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eren BAKICI Avatarları

Eren BAKICI Avatarları

eren bakıcı avatarları eren bakıcı imzaları facebook bakici facebook
  2. Eren BAKICI

Eren BAKICI

1984 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin’de Ülkemizi temsil...
  3. kavga arayanlar

kavga arayanlar

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil: (markette) -sütLer Soquk mu? -evet -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki -şş aLoo baksana.. -buyur -Len senin gözünün üstünde neden kaş war.. -agh!! -şşt genç saatin kaç -sekizi on qeçiyo abi. -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa.. -ne bakıyom oLum...
  4. Nasıl bir bakıcı bulmalı?

Nasıl bir bakıcı bulmalı?

bakıcı sözleşmesi Çalışan annelerin en büyük sorunu doğru bakıcıyı bulmak Meleklerim! Bazı 'püf noktalarına' dikkat ederek isabetli seçim yapabilirsiniz... buyrun... Düzgün diksiyon tanıdık birinden referans ve en önemlisi çocuğunuzun onun yanında huzurlu olması doğru bakıcıyı bulduğunuzun göstergelerinden birkaçı... Prof. Dr. Murat Tuncer; mükemmel anne- baba olmak isteyen aileler...
  5. Falcı arayanlar

Falcı arayanlar

ARKADASLAR MERHABA KAHVE FALI BAKTIRMK ISTEYENLER OFISIM UMRANIYEDE EVLILIK İŞ KISMET ASK NAZAR SORMAK ISTEDIGINIZ HERSEY ICIN ULASABILIRSINIZ Edit :CeMoŞ

Sayfayı Paylaş