gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

bakın bakalım içinde size uyan kalp var mı???

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Selim kalp:Kendisinde şek,şüphe olmayan kalbin hastalıklarından arınmiş kalp. Münib kalp:Günahlardan Rabbine tövbe edip,Rabbıne yönelen kalp. Mümin kalp: İman kendisine yapışmış ,iman içine işlemiş kalp.
    Mutmain kalp: ALLAH(cc)ın zikriyle sukunet bulan kalp.
    Huşulu kalp: İlahi heybet içine işlemiş,huşu ile dolmuş kalp.
    Ürperen kalp: Azameti ilahiyeden titreyen ürperen kalp.
    Sabit kalp:İmanın sapa saglam yerleştiği kalp.
    Hasta kalp:Şüphe ve nifak hastalıgı olan kalp.iki yüzlü kalp
    Gafil kalp : dünya hayatına dalıp gaflette olan kalp.
    Katı kalp:Ürpermeyen taş gibi olmuş kalp

(alıntı)

Son düzenleme: 27 Nisan 2009
bakın bakalım içinde size uyan kalp var mı??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı

Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı

Bakalım meleklerimin ehliyeti var mı
  2. Bakın bakalım ne diyeceksiniz?? Dünyada neler varmış...

Bakın bakalım ne diyeceksiniz?? Dünyada neler varmış...

Sözün tükendiği durumlar.. Dünyadan evlilik haberleri.... 12 yaşında evlendirilen ve evinden kaçarak kadın tüccarlarının eline düşen küçük China'nın dramını yüzündeki darp izleri anlatıyor.; Etyopya'da bir çocuk düğünü. Çocuklar 13 yaşındaki arkadaşlarının düğününde şarkı söylüyorlar. Onlar için bu bir oyun sadece. Etyopya'nın Kuzeyinde kız çocuklarının yüzde ellisi 15...
  3. size uyan var mı?

size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp...
  4. melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri hangi meleksiniz melek çe nin hayatı çe kimdir meleklerin çeşitleri Yalnızlık Meleği. İçine kapanık sessiz birisin. Ama sanma ki en güçsüzüsün. Aslında en güçlü meleksin. İnsanlara ve sessizliğinle güç veren bir meleksin. Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin. Ölüm Meleği Karanlıklar için yaratılmışsın. Hiçbir şeyden korkmayan (Allah...
  5. yılanla uyandım yorulayabılecek var mı??

yılanla uyandım yorulayabılecek var mı??

ruyamda uzerımde cok buyuk yesıl bır yılan vardı her yerımı kaplamıstı ve kımıldayamıyordum basımı cevıremıyordum ama tıslamasını duyuyordum ve elımle kafasını tutuyordum.ıcımden gecırıyordum bu yılanın benı bogması lazım ama kafasını tutuyorum dıye..en son tıslama kulagıma dogru geldı ve ben uyandım... dualarla yatıyorum seytan ruyası olamaz dıye dusundum.yorumlayabılecek arkadas varsa cok...

Sayfayı Paylaş