gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bakın bakalm kendinizi nasıl hissedeceksiniz:?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Aşağıdaki linki tıklayın büyük harflerle adınızı soyadınızı yazın bakalım kendinizi nasıl hissedeceksiniz

http://www.papisss.com/papisssyikama.html

Ben çok iyi hissettim valla[​IMG][​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzl hissetim kendimi, cünkü bu oyunu YUTMADIM :D:D:D:D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    woooooow süper hissettim uçuom şuan :D

bakın bakalm kendinizi nasıl hissedeceksiniz:? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Önce Kendine Bak

Ceza Önce Kendine Bak

ben bir aygır, sen bir taysın& bırakın ulan ses yankılansın& ben gerçek ama sen yalansın& ben michael sam sende jackson& kaldır benim için orta parmağını& ekşisin ama insanlığın eksik& yazarım ben kalemim dik neyzen dedi kalk hepsini hihhhhhhhhhh türk yada kürt, alevi yada sünni, laz yada çerkez, fener yada cimbom& biz puzzle ız, biz anadoluyuz, biz bölünemeyiz,...
  2. !   Kendine İyi Bak   !

! Kendine İyi Bak !

... “Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde... "Kendine iyi bak." Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de istemesem de. Sevdim...
  3. Kendinizi tok hissedeceğiniz yiyecekler yiyin zayıflayın

Kendinizi tok hissedeceğiniz yiyecekler yiyin zayıflayın

yiyecekler çilek resimleri çilek resmi dil peyniri Son yıllar da herkes de bir zayıfla telaşı başladı.Artık hemen hemen her yaşta insan çeşitli diyetler ve sporlar yaparak zayıflamanın çeşitli yollarını arıyorlar.Bazıları ise aç kalarak zayıflayacağını düşünüyor.Tabi aç kalınca da bünye zayıflıyor.Yani zayıflayan beden olmuyor sağlık konusunda zayıflanıyor.Aç kalınca sağlığınız gitgide geriler...
  4. Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

endimize koyduğumuz engeller yüzünden nefes alamaz duruma geliyoruz. Sanki kendimizle aramızda kocaman bir duvar var gibi! İç sesimizi duymayı unutuyoruz. Aynaya bakıp kendimizi görmüyoruz. Kurallarımız suçluluk duygularımız hırslarımız görevlerimiz kızgınlıklarımız tüm ilgimizi alıyor. Kendimize şefkat ve sevgi göstermeyi aklımıza bile getirmiyoruz. Sabah aynaya baktığımızda...

Sayfayı Paylaş