gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bebek nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız resimlerde sempatik Kanadalı bir çift doğacak bebeklerini esprili bir şekilde resimlemişler. Gebeliğin ilk gününden itibaren çekilen bu resimlerde Kanadalı fotoğrafçı Patrice Laroch, eşi ve bebeğiyle birlikte çok güzel resimler çekmiş. İşte o fotoğraflar :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Titan adresi ver hemen canım bebek yapmaya gidicem:hhh:Çok keyifli bir paylaşımdı emeğine sağlık:)

Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diz Bağı Lezyonları nasıl oluyor

Diz Bağı Lezyonları nasıl oluyor

diz, ağrıları, nedenleri, sebebleri, diz bağı,dizbağı ağrıları için ne yapılmalı burada arkadaşlar DİZ BAĞ LEZYONLARI Hastalık çekmek zordur birde ne yapacağımızı bilmiyorsak daha da zordur.. Diz vücudun en büyük ve harekette hayati önemde bir eklemdir. Dizin sabitliğini yan bağlar ve çapraz bağlar sağlar. Çapraz bağlar diz ekleminin içinden uyluk(femur) ve kaval(tibia) kemiğini...
  2. Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor

Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor

Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor bana bebek maması tarifi verebilir misiniz rica etsem bebeğim mama dönemine girdi ama tarif bilmiyorum hiç:S
  3. Kızlar Evde Fesleğen Bakımı  nasıl oluyor?

Kızlar Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor?

Selam kızlar ben evde kendim fesleğen yetiştirmek istiyorum acaba Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor evinde hiç fesleğen yetiştiren ya da nasıl yetiştirileceğini bilen arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.
  4. Evde Ördek Bakımı nasıl oluyor

Evde Ördek Bakımı nasıl oluyor

Kızlar bizim evimiz müstakil ve bahçesi de var çocuklarımda tutturmuş evde ördek bakalım diye acaba biz bahçemizde ördek bakabilir miyiz? Sizden Evde Ördek Bakımı ile ilgili bilginiz varsa öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.
  5. bebeklerde yumurta alerjisi nasıl oluyor

bebeklerde yumurta alerjisi nasıl oluyor

Takip ettim bebeğime ne zaman yumurta yedirsem döküntüler ortaya çıkıyor. Acaba bu yumurtadan mıdır kesin ? Yumurta alerjisi nasıl olur ?

Sayfayı Paylaş