bakın görün neleri war..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
bakın görün neleri war..
Bu olayın İzmir'de bir hastanede gerçekten olduğu söyleniyor. Pek hikaye sayılmaz ama ..

Kadının biri kocasına rahatsız olduğunu, kasıklarına doğru bir sancı hissettiğini söylemiş. Adam da hastanede görevli bir doktor arkadaşından randevu alıp karısını muayeneye götürmüş. Kadın doktorun odasına girmiş, adam beklemeye başlamış.

Çok geçmeden doktor dışarı çıkmış ve arkadaşına odasına gelmesini rica etmiş. Odaya girdiklerinde doktor "Telaşlanacak bir şey yok" demiş ve eklemiş "ama biraz dikkatli olmanız gerekiyor". Bu sırada elindeki kaptan cımbızla tutarak bir parça göstermiş. Adam "Bu ne ki" diye sorunca, doktor bıyık altından sırıtarak "Prezervatif parçası. Bunu yengenin vajinasından çıkardım. Hafif bir enfeksiyon kapmış. Bir antibiyotik verecem hemen geçer" demiş. Ama bu sırada adam patlıcan misali mosmor olmuş kekeleyerek "Ama, ama ben hiç prezervatif kullanmam ki" diyebilmiş.

Adam ertesi gün boşanma davası açmış ve tek celsede boşanmış. Ancak daha sonra kadın da doktor aleyhinde tazminat davası açmış. Kadının avukatı davada hastanın izni olmadan sırrını başkasına açıklamakla suçlamış doktoru. Gerçekten de hipokrat yeminine göre; bir doktor hastasının iznini almadan bir başkasına açıklama yapamazmış. Kadın yüklü bir tazminat kazanmış. Doktor da meslekten ihraç edilmiş.

..ya melekelr gordunuzmu kadındakı yüzsüzlüğü hem kocasına olan olmuş hemde doktoru işinden etmiş.. bız olsak yer köteği otururuz millet o aklını nasıl çalıştırıp üste çıkıo...

Vay be hatuna bak :)

Diyecek laf bulamıyorum doğrusu valla aynen dediğin gibi biz olsak yer köteği otururuz .:)

Belencimm paylaşımın için teş ederim.çok haklısın hayalcim bu kadarına da pes

Kadında az fırıldak değilmiş haa :D:D

Paylaşım için tşkler canım :) Bu kadından uzak duralım :D:D

Geri