gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

bakır karamel bal köpüğü çok moda

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

bakır karamel bakır karamel saç modelleri bal köpüğü tonları tonları Kadın saç modellerinde her yaz sezonunda olduğu gibi bu yıl da gölgeler ve ışıltılar dikkat çekiyor. Sezonun en fazla kullanılan rengi ise bakır. Saç modellerinde ise hareketlilik ön plana çıkıyor. Koyu renk tene sahip kadınlar, bal köpüğü, karamel ve bakır sarısını tercih ederken, açık renk tenlilere buğday ve kum sarısı öneriliyor. Platin, bej ve kemik gibi soğuk tonlar da hala gözde.
    Yaz saçlarında balyajlara da çok rastlanacak. Özellikle açık tenlilerde, açık tonlarda gölgelendirmeler, esmerlerde ise bakırın değişik tonları kullanılacak. Başta kakao rengi olmak üzere kahve tonları da yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Uzun saçların revaçta olacağı yaz aylarında- saç boyları da uzun olacak. Yumuşak dalgalar, saçlara romantik bir hava verecek.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben esmerim saçlarımda kahve tonlarında arada kızıl felan var:)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben karamele boyatcam inşallah :D

4. begi_begi

begi_begi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de istiyorum karamel tonuna boyatmayı ama cesaret edemiyorum

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bakır karamele boyatmış çok güzel olmuşş ya rengi çok göz alıcı..

bakır karamel bal köpüğü çok moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renkleri rengi saçlarını boyamak isteyen bayanlar için
  2. Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renkleri renkleri bayanlara özel rengi kimlere yakışır
  3. bal köpüğü ve karamel saç rengi

bal köpüğü ve karamel saç rengi

bakır karamel saç rengi bal köpüğü karamel saç rengi bal köpüğü kimlere yakışır nasıl elde edilir nasıl elde edilir arkadaşlar bu renk saç resimleri yükleyebilirmisiniz....internette bulamıyorum değişik değişik renkler çıkıyo alakasız renkler...
  4. Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi karamel saç rengi bal köpüğü renkleri karamel renkleri bal köpüğü saç renkleri, bal köpüğü saç boyası, bal köpüğü saç modelleri, bal köpüğü saç, bal köpüğü saç rengi örnekleri, bal köpüğü saç rengi ünlüler, Modası asla geçmeyen ve bir çok ünlünün tercihi oaln bir saç rengini tanıtıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere bal köpüğü rengi......
  5. bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi

selamlar bal köpüğü saç rengi ile ilgili örnek verebilirmisiniz bu rengi bana tavsiye ettiler kumralım acaba banada yakışırmı ki

Sayfayı Paylaş