gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Bakır Saç Rengi Örnekleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakır saç renkleri örnekleri Bakır saç rengi Bakır saç rengi kimlere yakışır

Bu saç rengi özellikle beyaz tenli kadınlarda daha şık duracaktır, Yüzünüzün ve ten renginizin aydınlığını en iyi bu renk ortaya çıkartır. Daha doğrusu şöylede demek daha mantıklı ve doğru olur. Açıkrenk tenli kadınların biraz rkoyu saç uygulaması gerekiyor. Yine açık tenli kadınlarda siyah renk te iyi durabilir. Ama siyahtan bıkanlar için bakır saç rengi alretranif ve iddalı bir renk olarak görülebilir.

Sizler için bu renk ve buna benzer renk uygulamalarının en güzel örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    benim saçlarım bu renk ama bu renk açık kumral olarak geçiyor :D:D geçen hafta boyadım da çok yakıştı banada :789:

Bakır Saç Rengi Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakır Kızılı Saç Renkleri

Bakır Kızılı Saç Renkleri

saç renkleri bakır kızılı bakır sac rengi kızılı saç rengi renkleri Bana göre kızıl saçın modası hiç bir zaman geçmez...Zaman zaman farklı tonları moda olsada kızıl saç hep gözdedir...Özellikle bakır saç tonları genellikle birçok Hollywood ünlüsünün kullandığı, ülkemizde de az sayılmayacak kadar ilgi çerken bir saç rengidir... Şimdi size birbirinden farklı tonlarda bakır kızılı saç örnekleri...
  2. Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler

Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler

2010 yazına farklı bir imajla girmek istiyorsanız sizler içn seçmiş olduğum bazı saç kesimleri ve renkleri işinize yarayabilir diyerek göz atmanızı tavsiye ediyorum
  3. Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi tonları paylaşır mısınız benimle, saçlarımı kumral yapmak istiyorum ama önce bir kaç Kumral Saç Rengi örnekleri görmem lazım ki bana hangisi gider diye karar vereyim :)
  4. 2014 Bakır Kızıl Saç Renkleri

2014 Bakır Kızıl Saç Renkleri

bakır saç renkleri, bakır kızıl saç renkleri, 2014 bakır saç rengi tonları Sevgili melekler, saç renkleri içinde en gösterişli ve çekici olan bakır kızıl saç renkleri bu sayfamızın konusu. Kendine güvenen ve farkedilmekten hoşlanan kadınların tercihi olan bakır kızıl saçlar, 2014 kışında da popüler olmaya devam edecek. Bilhassa renkli gözlü ve açık tenli kadınlara çok yakışan bakır kızıl...
  5. Bakır Saç Renkleri 2015

Bakır Saç Renkleri 2015

bakır saç rengi, bakır saç renkleri kataloğu, bakır tonları saç renkleri Bana göre oldukça iddialı bir renk olan bakır, özellikle açık tenli kişilere çok yakıştığını söyleyebilirim. Girdiğiniz her ortam da dikkatleri üzerine çekecek bir olan bakır saç renkleri, farklı tonları ile bayanların tercihi olmaya devam ediyor. Saç bakımınızı düzenli olarak uyguladığınız da bakır saç renkleri her daim...

Sayfayı Paylaş