gebe
  1. yardimamuhtac

yardimamuhtac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında yardimamuhtac tarafından paylaşıldı.

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi de negatif çıktı. Ama 15 günlük bir gecikme söz konusu. Psikolojik olabilir ama karnımı şiş hissediyorum, midem ağrıyor, bulanıyor. Düşünmeden edemiyorum. Stres regli bu kadar etkiler mi? Zihnimi nasıl rahatlatabilirim? Hamilelik söz konusuysa bile 10 haftalık civarı. Diğer belirtiler nelerdir?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Zevk suyu ile düşük bir ihtimal bile olsa hamilelik riski tabiki var ama bu hamilelik bu kadar basit değil. sitemizde binlerce insan karı koca olduğu halde hamilelik sıkıntıları çekiyor. Kaldıki sizinkisi sevk suyu dediğimiz durum. Zaten adet te olmuşsunuz. Psikolojik olarak kendiniz strestli olduğunuzu ifade etmişsiniz zaten. Hamileliğin tüm belirtilerini de hissediyor gibi olabilirsiniz. Ama emin olun bize göre kesinlikle hamile değilsiniz. En basit yolu bunlardan kurtulmak için belirti arayacağınıza kadan gebelik testinizi yaptırın. Ama belirttiğimiz gibi bizce kesinlikle hamile değilsiniz.

Saygılar.

3. ttrr

ttrr Forum Okuru

Artık gercekten aklımı kacırıcam. Lütfen yardım edin. En son ilişki nisanda oldu. 10 u gibi. Ve bugüne kadar tüm adetlerimi gördüm. Ama normal adetlerimden farklıydı hepsi. Hic gec gelmedi. Bazısı erken geldi. Hep 8 gün sürerdi. İlk iki gün cok yoğun oldu, 3 te azaldı. 4 te birden kesildi. Göbeği olmayan bi kızdım. Göbeğim var. 4 aylık hamile karnı kadar. Ve ayağa kalkınca bazen hatta coğunlukla sert oluyor. Kasık ağrım da var. Ve karnımda sürekli bi hareketlenmeler var. Kafayı yicem :( daha bugün yine test yaptım. Ama tok karnınaydım, su da icmistim. Negatif cıktı. Bi de sabah ac karnına yapsam kesin sonuc alır mıyım? Adet günümü beklemem gerek mi illa? Allah razı olsun herkesten simdiden.

4. yardimamuhtac

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İki idrar testinin de negatif olması yeterli bir sonuç mu?

5. yardimamuhtac

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    nisandan beri yaklaşık 7 aylık falan. daha ciddi belirtiler olurdu bence.

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım test yaptığın halde ikna olamıyorsun.Gebelik söz konusu değil.(Gebe olsan karnın burnunda olurdu)İçinin rahat etmesi açısından git bir hekime muayene ol..Gebelik testi aç karnına tok karnına yapılcak diye bir kural yok gecikme varsa yaparsın

Son düzenleme: 25 Kasım 2015
    cimcimegfb bunu beğendi.
  7. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

en son ilişkin nisan diyorsun bugüne kadar adet oldum diyorsun... 8 ay geçmiş nerdeyse testlerin negatif çıkması mümkün değil.

8. yardimamuhtac

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benim sorum için de bir fikir belirtir msiniz?
    Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi de negatif çıktı. Ama 15 günlük bir gecikme söz konusu. Psikolojik olabilir ama karnımı şiş hissediyorum, midem ağrıyor, bulanıyor. Düşünmeden edemiyorum. Stres regli bu kadar etkiler mi? Zihnimi nasıl rahatlatabilirim? Hamilelik söz konusuysa bile 10 haftalık civarı. Diğer belirtiler nelerdir?

9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  10. yardimamuhtac

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepinize teşekkür ederim, bugün ultrason sonrası daha hastaneden çıkmadan reglim başladı. Hormonlarım da normal. Ne kadar stres yaptıysam artık, doktor gebelik kelimesi etmeyip, üstüne bir de rahim ve yumurtalıklar temiz diyince ben de rahatladım galiba.

11. cimcimegfb

cimcimegfb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Sen buradada mi varsın vala işiniz gücünüz yok mu sizin

çiçekkız ve EnHarbiKiz bunu beğendi.
Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ?

Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ?

Kızlar regl döneminde hamilelik riski var mıdır, hamile kalınmaz diyorlar da hamile kalma olayı nedir hamile kalınabilir mi ? Lütfen bana bilgi verin teşekkür ediyorum. Adet döneminde hamile kalmanın riski nedir var mıdır ?
  2. Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

zevk suyu nedir, zevk suyuyla hamile kalınırmı,prostat suyuyla gebe kalınırmı,zevk suyuyla hamile kalanlar,zevk suyuyla gebe kalanlar,zevk suyuyla hamile kalma olasılığı hakkında bilgiler Erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile temas olması şeklidir.Tam bir birleşme olmadan ve penisin vagina içine girmeden gerçekleşen ilişki sırasında , dışarıya boşalacak...
  3. Şeker hastaları hamile kalabilir mi?

Şeker hastaları hamile kalabilir mi?

diyabeti olanlar gebe kalırmı,diyabet gebe kalmaya engelmi,diyabet kısırlık yaparmı,diyabet ve hamilelik hakkında bilgiler Gebelikten önce şeker hastalığı olan hastaların şeker düzeyleri ve HbA1C düzeyleri ölçülerek şekerlerinin normal sınırlarda seyretmesi için insülin veya diğer ilaç dozları, diyetleri ayarlanır.HbA1C düzeyi şekerin son 2-3 ay içerisindeki uzun süreli kontrolü hakkında...
  4. Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı?

Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı?

zevk suyu nedir,zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmü,zevk suyuyla hamile kalan varmı,zevk suyuyla hamile kalırmıyım,zevk suyu ve gebelik hakkında bilgiler zevk suyu ile gebe kalınır mı diye bir soru akıllarınıza devamlı kafanızı yormaktadır. Bu özellikle genç insanlar için tehlikeli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle ilk kez ve yavaş yavaş cinsel birliktelik yaşaya erkeklerde zevk suyu ile...
  5. Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Cinsel deneyimi olmayan gençler tarafın dan ,sayfamıza sıklıkla zevk suyuyla hamile kalınırmı diye sorular gelmekte. Bizde zevk suyuyla hamile kalınırmı sorusuna açıklama getirmek için bu konuy hazırlama gereği duyduk.. Sevgilimle sürtünmye yoluyla ilişkiye girdim , zevk suyu vajinama değdi hamile kalırmıyım, nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdim elim zevk suyuna değdi sonra elimi...

Sayfayı Paylaş