gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bakırköyde patlama can kaybı yok

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bakırköy'de 4 katlı bir binada patlama meydana geldi. Patlamada ölen ya da yaralanan olmazken, patlamanın doğalgazdan kaynaklandığı öne sürüldü.
    Edinilen bilgilere göre, olay, Bakırköy İstanbul Caddesi Cevizlik Mahallesi Mektep Sokak Kotil Apartmanı'nın ikinci katında meydana geldi. Saat 08.30 sularında apartmanın ikinci katında yaşanan patlama nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Patlamanın doğalgazdan kaynaklandığı öne sürülürken, olay sonrası patlamanın meydana geldiği katın duvarları yıkıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, apartmanın diğer katlarında ve çevredeki binalarda da maddi hasar meydana geldi.

Patlamanın olduğu dairenin alt katında oturan Sevgi Kara, "Büyük bir gürültü duyduk. Sarsıntı oldu. Evdeki dolap ve bilgisayar yere düştü. Çok korktuk ve dışarı çıktık" dedi.

Öte yandan, polis ve İGDAŞ ekipleri patlamanın olduğu yerdeki incelemelerini sürdürüyor

sabah

Bakırköyde patlama can kaybı yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patlama

Patlama

Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratacak. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız birşey için suçlanabilirsiniz.Herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaydır.Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.Başka insanların davranışları sizi hayal...
  2. Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of... Gelme Artik PeŞİmden Bende Rahat Edeyİm Bana GÖre Bİrİnİ GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of... Daraldim Senden Yana Kondun Hep Daldan Dala Canima Yettİ Artik Su Bİle Yok Yok Sana
  3. Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Yok canımın içi Canın da yanmaz oldu şimdi Ne de sevmişim Emanet bu yürek sanki Kalbim ağrıyor Taş değil ki bu yürek, dayanmıyor Özledim seni Balım gözlerin nerde hani o güzel yüzün Kime ağlar güler şimdi Dert olur bana İncitirler kıyarlar güllüm sana Birkez olsun nolur beni anla Unutursun demiştin zamanla Başka aşklar gibi geçer sandın Bak işte sen burda yanıldın Yok canımın içi...
  4. Deniz Bakırköy lük oldu

Deniz Bakırköy lük oldu

yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışan şarkıcı Deniz Seki'nin zor günleri geçmek bilmiyor güzel sanatçı krizlere girdi tedavi altına alındı.... DENİZ SEKİ 'BAKIRKÖY'E YATIRILDI... CEZAEVİNDE AĞLAMA KRİZİNE GİREN DENİZ SEKİ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ’NE KALDIRILDI... Uyuşturucu kullanmak ve başkalarına temin etmek suçundan tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın ve Çocuk...
  5. sibel can-keyfime yok dyecek yok

sibel can-keyfime yok dyecek yok

İşten güçten kaçtım Bir an önce eve attım kendimi Bir huzur bin ziyafet Benimde bir sevgilim var elbet İşte aşk bu bizden kaçmaz Hiç korkma usanmaz Aşk bu aşk bizden kaçmaz Keyfime yok diyecek yok Yemin etsem başım ağrımaz Orta şekerli kahvem asla saatini şaşmaz Keyfime yok diyecek yok Yemin etsem başım ağrımaz Orta şekerli kahvem asla saatini şaşmaz Yeniden doğarım her sabah Güzel...

Sayfayı Paylaş