gebe
  1. sena 133

sena 133 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

BAKIRKOYDE SUPER ERMIS FALCIYI BULDUM KIZLAR:))

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sena 133 tarafından paylaşıldı.

Istanbulda bırcok mekana gıttım fal baktırdım taksımden bırcok yere yesılkoyden olsun bakırkoydede bırcok mekana gıttım fal baktırdım ama su anakadar bırtek falcı herseyımı bıldı bakırkoy ıstanbulcaddesınde EDIT BY BEYZA gıdın adam gercekten sankı super ermıs dıyebılırım ılkkez ona gıttım ama tavsıye uzerıne gıttım bole bısey olamaz verdıgı herne soledıyse hepsını yasadım gıden emınım sok olucaktır EDIT BY BEYZA falcı tavsıye ederım herkese bolsans fesbuk adresıde grıs EDIT BY BEYZA olarakta bulabılırsınız herkese bolsans

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ağustos 2015
  2. mrv sever

mrv sever Forum Okuru

BAKIRKOYDE SUPER ERMIS EDIT BY BEYZA A GIDIN KIZLAR ADAM ERMIS:))slm benım baktırmadıgım falcı kalmadı bakırkoyde ve yorumlarda okan ısmı cok duydum tavsıye etmısler super bakıyo dıye bende bıgun gıtmeye karar verdım bakırkoye yolum dustu akşıma yorumlarda ovguyle bahs edılen okan aklıma geldı kızlar fısıltım cafeye gırdım bcktırdım herseyı anlattı sok oldum olamaz bole bısey tuylerım urperdı dıyebılırım ada sankı evlıya bussurude sıra var gıttıgımde bekledım ama deydı herkese tavsıye ederım baktıranın emınım aklı gıdıcek numarasını PAYLAŞIYORUM herkese tavsıyem baktıran sok olucak herkese bolsanss

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ağustos 2015
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Şu falcının reklamını iletişim bilgisini bir daha yazarsanız banlarım sizi.Özelden birbirinize numaramı vericeksiniz isimmi paylaşacaksınız ORDAN HALLEDİN.

Meleklerin Meleği :) bunu beğendi.
  4. Gulbeyaze

Gulbeyaze Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Falcı kötü bir şey söylerse tesirinden nasıl kurtulacaksınız?Bir de böyle bir durum var.

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hala varmı inanan? şaka gbi gerçekten..

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. sadett

sadett Forum Okuru

tek kelımeyle mukembel dehset baktırmayan pısman olur dıyebılırım herkese bolsans

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ağustos 2015
  7. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

ben tekbir falcıya baktırıyorum ve cok memnunum isteyen olursa telefonunu verebilirim bence gayet iyi

8. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

ben tekbir falcıya baktırıyorum ve cok memnunum isteyen olursa telefonunu verebilirim bence gayet iyi

9. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

10. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

11. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

bir kere yazdım yüz kere göndermiş;);)

12. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

bir kere yazdım yüz kere göndermiş;);)

BAKIRKOYDE SUPER ERMIS FALCIYI BULDUM KIZLAR:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fakir A 92 Super Compact modeli süper kızlar

Fakir A 92 Super Compact modeli süper kızlar

Fakir A 92 Super Compact Kuru Vakum Süpürge 1500 W Elektronik süper compact süpürge Sessiz çalışma özelliği Egzost hava ve motor koruma filtresi Filtre göstergesi
  2. SuPeR NiCKLeR

SuPeR NiCKLeR

hazır flaş nikler flaş nikler nickler hazır nickler flash SuPeR NiCKLeR KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin.. Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!. Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun.....
  3. Kızıma isim buldum sizce nasıl?

Kızıma isim buldum sizce nasıl?

bebek isimleri 2011 bebeğimin ismini ne koymalıyım kızıma isim 2011 Kızıma sahra nil ismini vermeyi düşünüyorum arkadaşlar sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum sahra:dünyanın en büyük sıcak çölü nil:dünyanın en büyük havzaya sahip nehri en güzelide mısırda nilin sahradan geçmesi. Kavuşması .o sıcak toprakları serinletmesi
  4. İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

Ya kızmayın bana ama İstanbulda bildiğiniz ve süper fal bakan bir falcı var mı bana adresini vermeniz mümkün mü meleklerim. Lütfeeeeeeeen :(
  5. Falcı arayanlar

Falcı arayanlar

ARKADASLAR MERHABA KAHVE FALI BAKTIRMK ISTEYENLER OFISIM UMRANIYEDE EVLILIK İŞ KISMET ASK NAZAR SORMAK ISTEDIGINIZ HERSEY ICIN ULASABILIRSINIZ Edit :CeMoŞ

Sayfayı Paylaş