gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bakışlarımız neler anlatır:D

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bakışlarımız neler anlatır:D

:huhe::huhe::huhe::hhh::hhh:

emegıne saglık

bakışlarımız neler anlatır:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanal sohbete bakış açınız nedir?

Sanal sohbete bakış açınız nedir?

Arkadaşlar ben sanal sohbet yapan insanların özellikle evliliklerinde bu konuda sorun yaşayıp yaşamadıklarını merak ediyorum. Özellikle okey vs oyun oynamak için girilen yerlerde mesajlaşmalar sonra msn halini alıyor ve insanlar hiç tanımadıkları kişilerle görüşür hale geliyorlar. Sadece sanalda olsa sizce bu aldatmamıdır Bu gibi durumlara bakış açınız nedir?
  2. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  3. Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Genellikle gelin kaynana kavgaları olur.:puha: Kaynanalar sinir eder insanı bazen :sinir: ama bazende çok komik anılarınız olur :a026: ben küçük olduğum için benim yok :laugh: eee sizin varmı bizlerlede paylaşşanız bir şey olmaz dimi =)))
  4. müdür yardımcımızı dumur ettiğim an :D

müdür yardımcımızı dumur ettiğim an :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kanal d frekansı nedir

kanal d frekansı nedir

Kızlar kanal d yi hd uydu sisteminde seyretmek istiyorum ama frekansını bilmiyorum yardım eder misiniz.

Sayfayı Paylaş