gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bakışlarında ki asalete bakarmısınız

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bakışlarında ki asalete bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  4. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  5. bakarmısınız

bakarmısınız

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?

Sayfayı Paylaş