gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bakkal amcaya ders olsun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Bir yerde okumuştum ve hoşuma gitti paylaşmak istedim Küçük bir çocuk bakkala girer ve 10 tane yumurta alır ve bakkal en küçüklerini seçerek çocuğa verir ve çocukta doğal olarak neden bana en küçüklerini verdin der.Bakkalın cevabı sen daha küçüksün taşıması kolay olsun der ve çocuk tamam diyerek parayı verir ve kapıdan çıkarken bakkal arkasından heyy çocuk eksik para verdin der.Çocuk dönerek sayması daha kolay olur der

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bakkal amcaya ders olsun
    aferin akıllı çocukmuş emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hahah..valla koptum ya..emegıne saglık

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

al sana cevap...emegine saglik canim,,

Bakkal amcaya ders olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkese Ders Olsun

Herkese Ders Olsun

HERKESE DERS OLSUN Ortaokuldayken sınıf arkadaşlarımdan birisiyle ciddî bir tartışmaya girdim. Onun haksız olduğundan, kendiminse haklı olduğumdan emindim. Öğretmenimiz bize çok iyi bir ders vermeye karar verdi. Bizi bütün sınıfın önüne çıkardı ve onu masanın bir tarafına, beni de diğer tarafına yerleştirdi. Masanın tam ortasında yuvarlak bir nesne vardı. Siyah renkli bir nesne. O çocuğa...
  2. HERKESE DERS OLSUN(önemli)

HERKESE DERS OLSUN(önemli)

Ortaokuldayken sınıf arkadaşlarımdan birisiyle ciddî bir tartışmaya girdim. Onun haksız olduğundan, kendiminse haklı olduğumdan emindim. Öğretmenimiz bize çok iyi bir ders vermeye karar verdi. Bizi bütün sınıfın önüne çıkardı ve onu masanın bir tarafına, beni de diğer tarafına yerleştirdi. Masanın tam ortasında yuvarlak bir nesne vardı. Siyah renkli...
  3. Bakkal

Bakkal

Sırlara vakıf, kişinin maddi durumunu bilen kimseye, Bakkalın verdiklerine karşılık para almaması iyilik görmeye, Bakkalın insanı dikkatle dinlemesi ya da söylenenleri not olması devlet adına bilgi toplayan birine, Bakkal bazen peşin para ile yapılacak kkarlı ticarete ya da satın alınacak mala delalet eder.Çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize...
  4. erkeklere ders olsun :)

erkeklere ders olsun :)

alıntıdır.
  5. Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın Ders Olsun Şarkı Sözleri Tabi Şimdi Çok Zor Benle Anladın Sen imkansız Ne Sallanıyor Bastığın Her Yer Hani Güzeldi Ayrı Günler Sana Yanlış Bahsetmişler Dar geliyor Gittiğin Her Yer Şimdi Gelene Geçene Sor Sen Üzüle Üzüle Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele Ecele Halin Gelene Geçene Ders Olsun Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele...

Sayfayı Paylaş