gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bakma öyle ama aşık olurum beeennn

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bakma öyle ama aşık olurum beeennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp - Bana Öyle Bakma

Sarp - Bana Öyle Bakma

Bana Öyle bakma Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında mutluydum ben Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında yalnız değildim Arkadaşlar dostlar hep tanıdık yüzler o tanıdık sıcaklık Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında mutluydum ben Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında hiç üşümedim Arkadaşlar dostlar hep tanıdık sesler o tanıdık sıcaklık Şimdi öyle bakma Bana öyle bakma Sorular sorma...
  2. Bakmadan önce okuyun

Bakmadan önce okuyun

Adam Oturup Dusunmus, Ne Yapsam Da Ilginc Olsa Diye...sonra Da Banyosundaki Yer Dosemesini Resimdeki Gibi Yaptirmis...dusunun Simdi, Bu Adamin Evinde Bi Partidesiniz... Icmissiniz,kafaniz Kiyak... Tuvalete Gidiyorsunu..... Ne Yapardiniz ?
  3. Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime.. Sen, Ben Olma Sakın Bu Gece! Sana Karışmış,Dilsiz Beden Kör Gözüme Yama, Bakışın İçimde Sımsıkı Bir Acıda.. Ben Olma Yalvartma! Ey Perdeli Bakışım Lanet Olsun Bu Zamana… Dün Demlendim Yokluğunda,…(Varlığın Da Ayrı Bir Dert Başını Almış Düğümsüz İplik Gibi Salınıp, … Gözlerimin, Üzerine Titrediği Sözlerinin Üstünde! Ha Söyledin, Ya Söyleyeceksin...

Sayfayı Paylaş